Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

“ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900

L7,400

 • lëngun rigjenerues 600 ml
 • enën elektrike
 • mbulesën plastike të enës
 • mbulesën plastike me një zorrë elastike
 • dy guarnicione izolues
 • ushqyesin elektrik

L7,400


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

“ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900

“ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900

K2 Vapron është një metodë revolucionare për rigjenerimin e fenerëve të dëmtuar të makinave pa pasur nevojë t’i çmontoni ato.

Funksionimi i kompletit bazohet në rindërtimin e shtresës transparente të polikarbonatit (plastika më transparente e përdorur për ndërtimin e mbulesave të fenerëve), duke aplikuar një shtresë të re polikarbonati të lëngët, duke rindërtuar strukturën e hijes së llambës.

K2 Vapron është një komplet profesional për rigjenerimin dhe mbrojtjen e llambave të dëmtuara, i njohur gjerësisht si “çajinik i dritave” ose “çajnik magjik”. Është perfekt për rivendosjen e fenerëve të dëmtuar (të shurdhër, të zverdhur), pavarësisht nga mosha e makinës dhe shkalla e dëmtimit të llambave.

Rigjenerimi i fenerëve duke përdorur kompletin K2 Vapron është metoda më efektive dhe më e besueshme për rinovimin e sipërfaqes së fenerëve.

Kompleti K2 Vapron heq të gjitha gërvishtjet, çngjyrosjen dhe matjet. Polikarbonati i lëngshëm nxehet në një “kajnik” të veçantë (filxhan), dhe më pas avujt e tij aplikohen në sipërfaqen e dëmtuar, duke e vendosur dhe rindërtuar atë. Llambat e rigjeneruara në këtë mënyrë rifitojnë pamjen e tyre origjinale, tërheqëse nga fabrika.

Kompleti duhet të plotësohet vetëm me rimbushjen e dedikuar K2 Vapron 600 ml (indeksi D7930).

Vetëm për përdorim profesional. Kompleti nuk është i përshtatshëm për rigjenerimin e fenerëve të xhamit.

Seti përmban:

 • lëngun rigjenerues 600 ml
 • enën elektrike
 • mbulesën plastike të enës
 • mbulesën plastike me një zorrë elastike
 • dy guarnicione izolues
 • ushqyesin elektrik

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: “ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review ““ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË ZIFTI WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv vonues për llaçin MAPETARD ES
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA NAUTICA 2L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Hydro O2

Bojë hidromat Hydro O2

Sold by Bojra Tirana
L950L3,200
“ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900
“ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart