Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 14%

Vive Plastik

Add your review

L3,000

VIVE Plastike – EMULSION Bojë Plastike -Vivechrom
Për lyerje të shpeshta.
Çmim shumë i leverdisshëm dhe cilësi e besueshme.
Mbulimi i lartë.
Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

L3,000

(-14%)
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vive Plastik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Smart 200A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Karikues dhe mirëmbajtës DEFENDER 8
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë me bazë epokside për dysheme
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Mbulues per Njollat Stain Blocker
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL DYSHEMEJE ME NGROHJE NOVACOL SUPER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (SILVER)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart