Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120

Add your review

L8,500

RIDE 120

 • Kodi i produktit 36051-00023
 • Presioni maksimal (bar) 120
 • Shkalla e dërgesës l/h max 330
 • Fuqia e absorbuar (W) 1700
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 10
 • Dimensionet e produktit (cm) 28 x 26 h66

L8,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120

Bojra Tirana prezanton me krenari LAVOR RIDE 120, biletën tuaj italiane për në një botë të pastër me gaz. Kjo pompe e fuqishme dhe e gjithanshme me presion të lartë përballon me lehtësi edhe sfidat më të vështira të pastrimit, duke ju lënë rezultate mahnitëse dhe funksionim të lehtë.

Lëshoni udhëtimin e një pastrimi të fuqishëm:

 • Presioni maksimal 120 bar: Largoni papastërtitë, papastërtitë dhe mykun me forcë të pamëshirshme, duke i bërë sipërfaqet pa njolla.
 • Shkalla maksimale e dërgesës 330 l/h: Pastroni zona të mëdha shpejt dhe me efikasitet, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje të vlefshme.
 • Motori 1700 W: Përjetoni performancë të palëkundur pastrimi për çdo detyrë, nga automjetet në oborr dhe më gjerë.

Shijoni një udhëtim të qetë me komoditet dhe qëndrueshmëri:

 • Dizajn kompakt (28 x 26 x 66 cm): Manovroni nëpër hapësira të ngushta dhe ruani rondele me lehtësi.
 • Pesha e lehtë (10 kg): Shijoni trajtimin pa mundim dhe transportueshmëri për pastrim në lëvizje.
 • Ndërtim i fortë: Ndërtuar me materiale italiane të cilësisë së lartë për besueshmëri afatgjatë.

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120 është shoqëruesi juaj i përsosur për të mposhtur beteja të ndryshme pastrimi:

 • Automjetet: Makina, motoçikleta, biçikleta, varka dhe më shumë, duke i lënë ato të shkëlqejnë si të reja.
 • Hapësirat e jashtme: Patio, kuvertë, gardhe, rrugë, pishina dhe mobilje, duke rikthyer shkëlqimin e tyre të pacenuar.
 • Rreth shtëpisë: mur anësor, ulluqe, vendkalime dhe mobilje të jashtme, duke trajtuar papastërtitë dhe papastërtitë kudo që fshihen.
 • Pajisjet: Vegla, makineri ndërtimi, pajisje bujqësore dhe më shumë, duke siguruar performancë të lartë.

Vizitoni Bojra Tirana sot dhe përjetoni pastrimin emocionues të LAVOR RIDE 120. Stafi ynë miqësor është i etur për t’iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe për t’ju ndihmuar të zgjidhni larësin e përsosur me presion për nevojat tuaja.

Mos u kënaq me asgjë më pak se më e mira. Zgjidhni Bojra Tirana dhe LAVOR RIDE 120 për një pastërti që shkëlqen më shumë se kurrë.

Kodi i produktit: 36051-00023

Informacion shtese:

Furnizimi me energji elektrike: 230-50 V-Hz

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi e gatshme Vox 707
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO AKRILIKE PLANOCOLOR ACR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi Glatte Spachtel
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon ngjitës për xhama Bison
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR RIDE 120
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart