Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë akrilike Alpen Stabil

Add your review

L2,700L7,500

• Sipërfaqe mat
• Bardhësi superiore
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim
• Efekt shumë të mirë në mbulueshmërinë e hijeve
• Aftësi të mira ngjitëse dhe kohë të shkurtër tharjeje

SKU: N/A Tag:

L2,700L7,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike e një cilësie premium, me rezistencë të lartë ndaj kushteve të ndryshme atmosferike, me bazë emulsioni akrilik

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Sipërfaqe mat
• Bardhësi superiore
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim
• Efekt shumë të mirë në mbulueshmërinë e hijeve
• Aftësi të mira ngjitëse dhe kohë të shkurtër tharjeje

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e jashtëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë me bazë, çimento, gëlqere, etj, çdo lloj ambienti të jashtëm, fasade me grafiato, fino, stuko, etj, gjithashtu për lyerjen e sipërfaqeve të betonit të paratrajtuar me astar.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e reja të betonit, rekomandohet të përdoret produkti së paku pasi kanë kaluar rreth 30-40 ditë.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë akrilike Alpen Stabil


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë akrilike Alpen Stabil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKUMË NGJITËSE ME PISTOLETË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezinë Epokside Dekorative Epoxol 2874
Rezinë Epokside Dekorative Epoxol 2874
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikoni neutral për vulat e ndërtimit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore TOLSEN 79532
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike Isofarben W95

Sold by Bojra Tirana
L3,800L10,000
Bojë akrilike Alpen Stabil

L2,700L7,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart