Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Grafiato QUARTZ DECOR

– Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
– Rezistencë e lartë ndaj kushteve atmosferike.
– Punueshmeri e mirë.
– Formon një strukturë të qëndrueshme dhe jetëgjatë.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Grafiato QUARTZ DECOR

Grafiato QUARTZ DECOR

Veshje dekorative që shërben për trajtimin e fasadave dhe sipërfaqeve të brendshme. Klasifikimi i produktit QUARTZ DECOR është klasifikuar sipas standardid EN 15824.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT
– Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
– Rezistencë e lartë ndaj kushteve atmosferike.
– Punueshmeri e mirë.
– Formon një strukturë të qëndrueshme dhe jetëgjatë.

REKOMANDIME PËR PËRDORIM
QUARTZ DECOR është i përshtatshëm për krijimin e veshjeve decorative me cilësi mjaft të mira hidroizoluese ngjitëse dhe elastike. Përdoret dhe për krijimin e veshjeve dekorative mbi sipërfaqe të mbushura me llaç, çimento ose llaç themelor termoizolues të cilat paraprakisht janë rrafshuar me MEGAGRUND ose një nga produktet e linjës TB 800.

KONSUMI
2.5 – 5Kg/m2 varet nga madhësia e guritPAKETIMI
Kova plastike 25 Kg.

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
24 muaj nëse ruhet në ambalazhin e vet original, të pahapur dhe i mbrojtur nga ekspozimi i drejtpërdrejtë ndaj diellit dhe nga ngricat.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grafiato QUARTZ DECOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLONË SINJALIZUESE RRUGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Biadeziv i dyanshëm për makina
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë smalti Wood Plus
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak i bardhë poliuretani Bruck 560
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart