Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë plastike Picasso Master

Add your review

L2,300L6,000

• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

SKU: N/A Tag:

L2,300L6,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë plastike Picasso Master

Bojë plastike Picasso Master e një cilësie premium për përdorim profesional me rezistencë shumë të mirë ndaj larjes

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë plastike Picasso Master


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë plastike Picasso Master”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi dy komponentësh për metale
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antimol Druri ULTRA LAZURIT BASE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1065
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Classic 3ne1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER 1K
Bojë plastike Picasso Master

L2,300L6,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart