Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex

Add your review

L2,800

• Nuk përmban amoniak
• Ideal për hapësirat e brendshme dhe të jashtme
• Nuk përmban substanca të rrezikshme të tilla si, metale të rënda, formaldehidet e lira, hidrokarburet aromatike, etj.

L2,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex

Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex

Astar akrilik kokrizor ekonomik për ngjitjen e grafiatos

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Nuk përmban amoniak
• Ideal për hapësirat e brendshme dhe të jashtme
• Nuk përmban substanca të rrezikshme të tilla si, metale të rënda, formaldehidet e lira, hidrokarburet aromatike, etj.

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e brendshëm dhe të jashtëm, të rinj, të vjetër. Përdoret si astar lidhës para grafiatos në sistemet termoizoluese, në sistemet me mure të suvatuar, në sistemet me mure të suvatuar të vjetër që janë të lyer me bojë.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho Rust Blocker - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllake porcelani KERANET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike Alpen Stabil

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR "PRIMER" PER HYPERDESMO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim dhe vulosje MAPEFILL-F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BARDHE
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BARDHE
Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Astar për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart