Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë hidromat Harmony

Add your review

L900L3,100

• Bardhësi e shkëlqyer
• Gjendet në bazën W
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Mban ngjyra shumë të forta
• Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

SKU: N/A Tag:

L900L3,100

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë hidromat Harmony

Bojë hidromat Harmony me bazë emulsioni akrilik. E përshtatshme për përdorim të brendshëm, në rastet kur kërkohen ngjyra të forta.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi e shkëlqyer
• Gjendet në bazën W
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Mban ngjyra shumë të forta
• Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë idis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30- 40 ditësh.
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: Bojë hidromat Harmony


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

Videos: Bojë hidromat Harmony

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë hidromat Harmony”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe eleminues myku MILDEW REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento nivelues PLANITOP FAST 330
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transpalet elektike Kedman 1.5-Ton
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi dy komponentësh ADESILEX PG4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L SILENCIOZ PA VAJ ACS112501
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart