Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER

L1,250L5,800

Pastrues profesional alkalik për qëllime të përgjithshme
Detergjent i koncentruar me bazë alkaline për pllaka porcelani gres, gurë natyralë, sipërfaqe metalike, beton, veshje me mikroçimento, veshje dekorative PLANOCOLOR MICROCEMENT, PLANOCOLOR TERRAZZO, PLANOCOLOR GRANIT dhe PLANOCOLOR RESIN. Është i përshtatshëm për heqjen e njollave vajore si dylli, shenjat e këpucëve gome, yndyrat dhe shenjat e rrotave të gomës. Veçanërisht efektive si pastrues në barbeque, dysheme parkimi. Për mirëmbajtje të veçantë mund të përdoret i paholluar në një sipërfaqe të thatë. Shpëlajeni gjithmonë mirë pas aplikimit të tij. Mos aplikoni në mbulesa të ndjeshme të lëmuara pa testuar.

L1,250L5,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER

Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER

Pastrues profesional alkalik për qëllime të përgjithshme
Detergjent i koncentruar me bazë alkaline për pllaka porcelani gres, gurë natyralë, sipërfaqe metalike, beton, veshje me mikroçimento, veshje dekorative PLANOCOLOR MICROCEMENT, PLANOCOLOR TERRAZZO, PLANOCOLOR GRANIT dhe PLANOCOLOR RESIN. Është i përshtatshëm për heqjen e njollave vajore si dylli, shenjat e këpucëve gome, yndyrat dhe shenjat e rrotave të gomës. Veçanërisht efektive si pastrues në barbeque, dysheme parkimi. Për mirëmbajtje të veçantë mund të përdoret i paholluar në një sipërfaqe të thatë. Shpëlajeni gjithmonë mirë pas aplikimit të tij. Mos aplikoni në mbulesa të ndjeshme të lëmuara pa testuar.

  • Konsumi: Në varësi të aplikimit
  • Ngjyra: e verdhë e qartë
  • Paketa: Kontejnerë 1 L, Kontejnerë 5 L
  • Paleta: 450 L, 480 L

Aplikacion:

Aplikoni ALCALINE CLEANER të holluar në ujë 1:10 deri në 1:100 në varësi të llojit të sipërfaqes dhe papastërtive në sipërfaqen që do të pastroni dhe lëreni produktin të veprojë për 5 – 10 minuta. Më pas fërkojeni lehtë me furçë ose sfungjer. Në fund të procesit, në të gjitha rastet, shpëlajeni me kujdes sipërfaqen me ujë të bollshëm. Në njollat shumë të qëndrueshme ose të ngopura thellë, përsëritni procedurën. Për heqjen e dyllëve të lëngshëm me bazë uji dhe dyllëve natyralë të dyshemesë, holloni 1:10 deri në 1:20. Kur aplikohet në sipërfaqe të lëmuara, rekomandohet përgatitja e një zone testimi në një pjesë të vogël, jo të dukshme të sipërfaqes.

Rekomandime:

Mos aplikoni:

  • Në sipërfaqe të ndjeshme ndaj alkaleve
  • Në sipërfaqe të lëmuara pa përgatitur një zonë prove
  • Për heqjen e gjurmëve të çimentos
  • Në çdo sipërfaqe përpara se të konsultoheni me udhëzimet e përdorimit të sigurt në etiketë përpara përdorimit
  • Mbajeni larg fëmijëve

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Smart 200A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI 3M 09374 Perfect-It
PASTE LUCIDIMI 3M 09374 Perfect-It
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PER TULLA FIX&GROUT BRICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak akrilik për beton të stampuar
Llak akrilik për beton të stampuar
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER GOZHDE INGCO ABN10301
Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER
Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER

L1,250L5,800

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart