Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASTIC CARMYFIX CM-43

Add your review

L700L3,200

Ngjitës polikloropreni për përdorim të përgjithshëm të standardeve të larta për ngjitje të fortë.

SKU: N/A Tag:

L700L3,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MASTIC CARMYFIX CM-43

MASTIC CARMYFIX CM-43

Ngjitës polikloropreni për përdorim të përgjithshëm të standardeve të larta për ngjitje të fortë.

Përshkrim

Carmyfix CM-43 është një ngjitës i shkëlqyer gome sintetike që zë një pozicion udhëheqës në industrinë e këpucëve dhe mobiljeve për dekadat e fundit. Është një ngjitës neopreni i standardit të lartë që ofron ngjitje të fortë dhe afatgjatë për lëkurën, letrën, gomën, pëlhurën, drurin, metalin dhe shumë materiale të tjera.

CM – 43 përdoret gjerësisht në prodhimin e këpucëve dhe lëkurës dhe përdorime të tjera të ndryshme. Siguron lidhje të shkëlqyer në lëkurë, pëlhurë, gomë, EVA, polistiren të ngurtë, dru, metal, etj.

Fushat e Aplikimit

Ofron ngjitje të fortë dhe afatgjatë për lëkurë, letër, gomë, pëlhurë, dru, metal dhe shumë materiale të tjera

Përparësitë

Siguron lidhje të shkëlqyer në lëkurë, pëlhurë, gomë, EVA, polistiren të ngurtë, dru, metal, etj.

Magazinimi

Mund të ruhet për të paktën 12 muaj në një temperaturë prej 20°C në kanaçe të mbyllura mirë.

 Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: MASTIC CARMYFIX CM-43

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASTIC CARMYFIX CM-43”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë smalti Wood Plus
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT MAPEI ULTRAPLAN MAXI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI ULTRA GLOSS WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Megagrund

Astar Grafiato Megagrund

Sold by Bojra Tirana
L1,750L5,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKE PUNE ME FILTER ANESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart