Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Dylen Nitro

Add your review

L300L5,000

• Tretës pa ngjyrë
• Tharje e shpejtë
• I patretshëm në ujë
• Është ideale për bojëra smalt
• Është rezistente ndaj zverdhjes
• Përmirëson rrjedhën dhe aplikimin
• Mund të përdoret për pastrimin e mjeteve

SKU: N/A Tag:

L300L5,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Dylen Nitro

Dylen Nitro

Spritz Sol Nitro

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Tretës pa ngjyrë
• Tharje e shpejtë
• I patretshëm në ujë
• Është ideale për bojëra smalt
• Është rezistente ndaj zverdhjes
• Përmirëson rrjedhën dhe aplikimin
• Mund të përdoret për pastrimin e mjeteve

Rekomandimet për përdorim
Spritz Sol Nitro është një tretës pa ngjyrë për hollimin e bojërave dekorative dhe smaltove të aplikuara me furçë, pistoletë me ajër ose rrul.

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje.Shënime
• Mbrojeni nga ngrica, nuk aplikohet në temperatura nën 5°C.

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Dylen Nitro

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dylen Nitro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASTIC CARMYFIX CM-43

MASTIC CARMYFIX CM-43

Sold by Bojra Tirana
L700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE METALI KRAFT HARD DUKO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka qeramike KERABOND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2200W CRUISER 140 PRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GLOB HIDROMAT DAYLUX- Boje Ekonomike
GLOB HIDROMAT DAYLUX- Boje Ekonomike
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1065
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart