Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shirit Hidroizolues për vulosje

L2,500L11,700

Shirit ngjitës fugash për t’u aplikuar me pllaka ose gurë natyralë për hidroizolim fleksibël të fugave të zgjerimit. I përshtatshëm për ngarkesa mesatare deri në të larta të ujit pa presion në ambiente të mbyllura (gjithashtu nëse ekspozohet shtesë ndaj kimikateve), si dhe për ngarkesa mesatare deri në të larta të ujit pa presion ose për ujë nën presion të vazhdueshëm pozitiv si për përdorim të brendshëm ashtu edhe për jashtë (p.sh. banjat shtëpiake, kuzhinë industriale, dhoma dush dhe pishina – si shtëpiake ashtu edhe publike dhe ballkone dhe tarraca që nuk ndodhen mbi dhoma të përdorshme).

SKU: N/A

L2,500L11,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shirit Hidroizolues për vulosje

Shirit Hidroizolues për vulosje

Shirit vulosjeje të përbashkët

Shirit ngjitës fugash për t’u aplikuar me pllaka ose gurë natyralë për hidroizolim fleksibël të fugave të zgjerimit. I përshtatshëm për ngarkesa mesatare deri në të larta të ujit pa presion në ambiente të mbyllura (gjithashtu nëse ekspozohet shtesë ndaj kimikateve), si dhe për ngarkesa mesatare deri në të larta të ujit pa presion ose për ujë nën presion të vazhdueshëm pozitiv si për përdorim të brendshëm ashtu edhe për jashtë (p.sh. banjat shtëpiake, kuzhinë industriale, dhoma dush dhe pishina – si shtëpiake ashtu edhe publike dhe ballkone dhe tarraca që nuk ndodhen mbi dhoma të përdorshme).

Përdorimi

Shirit mbyllës të nyjeve i përshtatshëm për:

  • ngarkesa mesatare deri në të larta të ujit pa presion brenda (gjithashtu nëse ekspozohet shtesë ndaj kimikateve)
  • ngarkesa mesatare deri në të larta të ujit pa presion ose për ujë nën presion të vazhdueshëm pozitiv si për përdorim të brendshëm ashtu edhe për jashtë (p.sh. banjat shtëpiake, kuzhina industriale, dhomat e dushit dhe pishinat – si shtëpiake ashtu edhe publike dhe ballkone dhe
  • tarraca që nuk ndodhen mbi dhoma të përdorshme)

Zbatohet si për përdorim të brendshëm ashtu edhe për jashtë (p.sh. banjo shtëpiake, kuzhinë industriale,
dhomat e dushit dhe pishinat – si ato shtëpiake ashtu edhe publike dhe ballkone dhe tarraca që nuk ndodhen mbi dhomat e përdorshme).

 

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Shirit Hidroizolues për vulosje


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Gjatësia cm

10 m, 50 m/rulon

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shirit Hidroizolues për vulosje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko THERMO SPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Mikroçimento ACRYL-DECO FINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për silikona PRIMER FD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON MAPEI ANTIMYK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Mbulues per Njollat Stain Blocker
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrimi i fenerve te makines me avull
Pastrimi i fenerve te makines me avull
Shirit Hidroizolues për vulosje
Shirit Hidroizolues për vulosje

L2,500L11,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart