Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN

Mbrojtje e ngushtë e frymëmarrjes për aplikimet më të kërkuara dhe një vizion të qartë

  • Standardi EN: 136

Përshkrim

Përdorimi i lehtë i filtrave të ndryshëm

Montimi i dyfishtë i bajonetës

E shpejtë dhe e lehtë për t’u ngjitur dhe hequr

Shirit koke me 5 pika

Pamje pa mjegull

Sistemi inteligjent i ventilimit me maskë të brendshme të veçantë

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare

MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN

MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN

Mbrojtje e ngushtë e frymëmarrjes për aplikimet më të kërkuara dhe një vizion të qartë

  • Standardi EN: 136

Përshkrim

Përdorimi i lehtë i filtrave të ndryshëm

Montimi i dyfishtë i bajonetës

E shpejtë dhe e lehtë për t’u ngjitur dhe hequr

Shirit koke me 5 pika

Pamje pa mjegull

Sistemi inteligjent i ventilimit me maskë të brendshme të veçantë

Fushë e madhe vizioni

Lente polikarbonate 180°

Mbron pothuajse të gjitha format e fytyrës në mënyrë të sigurt dhe komode

Kornizë mbyllëse e dyfishtë dhe linjë vulosëse e trefishtë

Njoftim

Filtri nuk përfshihet në objektin e dorëzimit

Zona e aplikimit

Të gjitha fushat e industrisë, menaxhimit të energjisë, kompanive të asgjësimit dhe tregtisë së kualifikuar. Kudo ku ka avuj, tretës dhe gazra dhe kërkohet frymëmarrje efektive dhe mbrojtje e fytyrës

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore TOLSEN 79532
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI ME BAZE UJI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
- 21%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L2,520.Çmimi i tanishëm është: L2,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPERLAC - Boje Metali me Shkelqim
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart