Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G

Add your review

L90

• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë superiore ndaj ndikimit
• Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme dhe reflektim i lartë

L90

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G

Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G

Bojë akrilike me tharje të shpejtë për lyerjen e rrugëve, me cilësi të larte.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë superiore ndaj ndikimit
• Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme dhe reflektim i lartë

PËRDORIME TË REKOMANDUARA
Ideal për shënjimin e rrugëve, zonave të parkimit dhe fushave.

SHËNIME
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC ose pak para shiut.

Konsumi

8m linear/KgPaketimi
Fuçi 30Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Detergjent i fuqishëm acidik për pllaka
- 18%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VISTA BOJE PLASTIKE VITEX
VISTA BOJE PLASTIKE VITEX

VISTA BOJE PLASTIKE VITEX

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L2,800.Çmimi i tanishëm është: L2,300.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE JESHILE
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE JESHILE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike Isofarben W95

Sold by Bojra Tirana
L3,800L10,000
Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G
Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart