Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË ZIFTI WURTH

L2,500

Për aplikimin e ziftit dhe produkteve të nënvulave që përmbajnë tretës.

Përshkrim

Grykë spërkatëse e ndryshueshme

Për restaurimin e strukturave origjinale të paneleve të pragut, puseve të rrotave, karrocave etj.

Presioni i aplikimit:

3-4 bar

L2,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË ZIFTI WURTH

PISTOLETË ZIFTI WURTH

Për aplikimin e ziftit dhe produkteve të nënvulave që përmbajnë tretës.

Përshkrim

Grykë spërkatëse e ndryshueshme

Për restaurimin e strukturave origjinale të paneleve të pragut, puseve të rrotave, karrocave etj.

Presioni i aplikimit:

3-4 bar

Njoftim

Nuk mund të përdoret për të aplikuar produkte mbyllëse të zgavrës. Sondat e najlonit nuk mund të lidhen.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe bazuar në përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK  INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË ZIFTI WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DEPOZIT PER PISTOLET BOJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kompresor monofaze MICHELIN 50L-8BAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës Myku REINIGER 42
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER GERVISHTJE AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PER THARJE K2 SYNTETIC
PECETE PER THARJE K2 SYNTETIC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart