Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG

L2,800

ASPHALTOS është një asfalt i gatshëm për përdorim në shtrimin e ftohtë projektuar për arnimin e lokalizuar të asfaltit dhe trotuaret e betonit. Ka një fleksibilitet të lartë dhe rezistenca ndaj plasaritjeve të shkaktuara nga zgjerimi dhe tkurrje. Ka ngjitje të shkëlqyer me nënshtresa ndërsa përballon trafikun. Ajo tregon lartë rezistenca ndaj kushteve të motit dhe plakjes. Eshte nje zgjidhje e lehtë riparimi pa kërkesa për punë për përgatitjen e nënshtresës ose pajisje speciale. Trotuari i riparuar mund të rihapet për qarkullim menjëherë.

L2,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG

ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG

ASPHALTOS është një asfalt i gatshëm për përdorim në shtrimin e ftohtë projektuar për arnimin e lokalizuar të asfaltit dhe trotuaret e betonit. Ka një fleksibilitet të lartë dhe rezistenca ndaj plasaritjeve të shkaktuara nga zgjerimi dhe tkurrje. Ka ngjitje të shkëlqyer me nënshtresa ndërsa përballon trafikun. Ajo tregon lartë rezistenca ndaj kushteve të motit dhe plakjes. Eshte nje zgjidhje e lehtë riparimi pa kërkesa për punë për përgatitjen e nënshtresës ose pajisje speciale. Trotuari i riparuar mund të rihapet për qarkullim menjëherë.

Fushat e aplikimit

I përshtatshëm për riparimin e shpejtë të defekteve të vogla në rrugë p.sh. gropa, zbrazëti, çarje, etj. Ideale për të lokalizuara riparime në autostrada, rrugë urbane dhe rurale, në kuvertën e urës, parkingjet si dhe në oborre të fabrika, shkolla, spitale etj.

Udhëzimet për përdorim

1. Përgatitja e substratit

Zona që do të riparohet duhet të jetë e pastër, pa pluhur, yndyrë, material të lirshëm, etj., veçanërisht në të perimetër. Hiqni çdo ujë të ndenjur përpara aplikimi i produktit. Nëse thellësia e riparimit është më e madhe se 10 cm, rekomandohet shtrirja e rërës dhe zhavorr dhe më pas shtypni sipërfaqen poshtë.

2. Aplikimi

Përzierja e riparimit është gati për përdorim dhe jo kanë nevojë për trazim ose përzierje. Gropa është e mbushur me përzierjen e asfaltit në një lartësi 1-2 cm mbi Zona përreth. Pastaj produkti është në rregull të ngjeshur me një lopatë, rul apo edhe me gomat e një makine. Trotuari i riparuar mund të drejtohet mbaron menjëherë pas ngjeshjes.

Konsumi

Përafërsisht. 21 kg/m2/cm trashësi shtresë.

Paketimi

Enë plastike 25 kg.

Afati i ruajtjes – Ruajtja

12 muaj nga data e prodhimit, origjinale, e mbyllur kontejnerë, në kushte të thata, pa ngrica, të mbrojtura nga rrezet e diellit direkte.

Vërejtje

Produkti mund të përdoret në çdo mot (borë, ngrica, nxehtësia, etj.) me përjashtim të kushteve të lagështa.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 18%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L6,000.Çmimi i tanishëm është: L4,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paste Lucidimi Farecla G360
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W SMART PLUS 130
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKE MBROJTESE 1 PERDORIMSHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim dhe vulosje MAPEFILL-F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARIKUES BATERIE ALPINE TELWIN

KARIKUES BATERIE ALPINE TELWIN

Sold by Bojra Tirana
L12,000L28,500
ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG
ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart