Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT

Add your review

L1,500

 • Një bojë e veçantë më përbërje gome që përdoret për të ndryshuar menjëherë ngjyrën e automjetit ose pjesëve të veçanta të tij.
 • Plotësisht e sigurtë në të gjithë elementët ku aplikohet.
 • Mbron sipërfaqen nga gërvishtjet, papastërtitë, lagështia, acidet e holluar, ndryshku, vajrat dhe yndyrnat.
 • E përshtatshme për përdorim në intervalin e temperaturës ndërmjet -30°C deri në + 90°C.
 • Dedikuar për pjesë të lyera me llak, disqe çeliku ose alumini, parakolpë, dru, metal, xham, plastikë dhe shumë sipërfaqe të tjera.

L1,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT

SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT

 • Një bojë e veçantë më përbërje gome që përdoret për të ndryshuar menjëherë ngjyrën e automjetit ose pjesëve të veçanta të tij.
 • Plotësisht e sigurtë në të gjithë elementët ku aplikohet.
 • Mbron sipërfaqen nga gërvishtjet, papastërtitë, lagështia, acidet e holluar, ndryshku, vajrat dhe yndyrnat.
 • E përshtatshme për përdorim në intervalin e temperaturës ndërmjet -30°C deri në + 90°C.
 • Dedikuar për pjesë të lyera me llak, disqe çeliku ose alumini, parakolpë, dru, metal, xham, plastikë dhe shumë sipërfaqe të tjera.

Film spërkatës K2 COLOR FLEX BLACK MATT 400 ML

K2 Color Flex është një film i mrekullueshëm spërkatës i cili përdoret për të ndryshuar ngjyrën e automjetit ose të pjesëve të caktuara të makinës si buzë, parakolp, funde anësore ose panele anësore. Përveç një përmirësimi optik të sipërfaqes, ofron gjithashtu një shtresë mbrojtëse e cila mbron sipërfaqen nga gërvishtjet, papastërtitë, lagështia, acidet e holluara, ndryshku, vajrat dhe yndyrat.
K2 Color Flex mund të përdoret për pjesë të lyera, buzë çeliku ose alumini, dru, metal, xhami, plastikë dhe shumë sipërfaqe të tjera. Pas lyerjes, të gjitha sipërfaqet mund të lahen me sfungjer dhe shampo. Veshja me filma spërkatës K2 është plotësisht fleksibël pa rrezik për plasaritje ose thyerje. I përshtatshëm për përdorim në një interval të temperaturës midis -30 ° C dhe + 90 ° C.

Filmi spërkatës është i lehtë për t’u përpunuar dhe mund të hiqet nga sipërfaqja origjinale pa ndonjë dëmtim të dukshëm.

Përdorni:
Në fillim, sipërfaqja duhet të pastrohet nga papastërtitë, të thahet dhe të fshihet nga yndyra. Para përdorimit, kutia duhet të tundet për tre minuta. Filmi spërkatet me kujdes nga një distancë prej 20-30 cm. Për të arritur një sipërfaqe të përsosur dhe të lëmuar pa pika, duhet të aplikohen nga tre deri në pesë shtresa të holla. Intervalet kohore ndërmjet shtresave duhet të jenë nga një deri në pesë minuta, në varësi të temperaturës së ambientit, trashësisë së shtresave të aplikuara dhe materialit. Në zonat kritike (p.sh. qoshet, skajet) veshja duhet të jetë mjaft e trashë për të shmangur çarjet.

Koha e tharjes: rezistente ndaj prekjes pas 10 minutash, thahet nga pluhuri pas 30 minutash, pas 2 orësh veshja thahet plotësisht.

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA
PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore INGCO CS2358
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë me bazë epokside për dysheme
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKE GIPSI GUARDEX KNAUF
PLLAKE GIPSI GUARDEX KNAUF
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart