Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAJT PËRBËRJE GOME ZEZE ME SHKELQIM

Add your review

L1,500

 • Një bojë e veçantë më përbërje gome që përdoret për të ndryshuar menjëherë ngjyrën e automjetit ose pjesëve të veçanta të tij.
 • Plotësisht e sigurtë në të gjithë elementët ku aplikohet.
 • Mbron sipërfaqen nga gërvishtjet, papastërtitë, lagështia, acidet e holluar, ndryshku, vajrat dhe yndyrnat.
 • E përshtatshme për përdorim në intervalin e temperaturës ndërmjet -30°C deri në + 90°C.
 • Dedikuar për pjesë të lyera me llak, disqe çeliku ose alumini, parakolpë, dru, metal, xham, plastikë dhe shumë sipërfaqe të tjera.

L1,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE ME SHKELQIM

SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE ME SHKELQIM

 • Një bojë e veçantë më përbërje gome që përdoret për të ndryshuar menjëherë ngjyrën e automjetit ose pjesëve të veçanta të tij.
 • Plotësisht e sigurtë në të gjithë elementët ku aplikohet.
 • Mbron sipërfaqen nga gërvishtjet, papastërtitë, lagështia, acidet e holluar, ndryshku, vajrat dhe yndyrnat.
 • E përshtatshme për përdorim në intervalin e temperaturës ndërmjet -30°C deri në + 90°C.
 • Dedikuar për pjesë të lyera me llak, disqe çeliku ose alumini, parakolpë, dru, metal, xham, plastikë dhe shumë sipërfaqe të tjera.

Film spërkatës K2 COLOR FLEX BLACK GLOSS 400 ML

K2 Color Flex është një film i mrekullueshëm spërkatës i cili përdoret për të ndryshuar ngjyrën e automjetit ose të pjesëve të caktuara të makinës si buzë, parakolp, funde anësore ose panele anësore. Përveç një përmirësimi optik të sipërfaqes, ofron gjithashtu një shtresë mbrojtëse e cila mbron sipërfaqen nga gërvishtjet, papastërtitë, lagështia, acidet e holluara, ndryshku, vajrat dhe yndyrat.
K2 Color Flex mund të përdoret për pjesë të lyera, buzë çeliku ose alumini, dru, metal, xhami, plastikë dhe shumë sipërfaqe të tjera. Pas lyerjes, të gjitha sipërfaqet mund të lahen me sfungjer dhe shampo. Veshja me filma spërkatës K2 është plotësisht fleksibël pa rrezik për plasaritje ose thyerje. I përshtatshëm për përdorim në një interval të temperaturës midis -30 ° C dhe + 90 ° C.

Filmi spërkatës është i lehtë për t’u përpunuar dhe mund të hiqet nga sipërfaqja origjinale pa ndonjë dëmtim të dukshëm.

Përdorni:
Në fillim, sipërfaqja duhet të pastrohet nga papastërtitë, të thahet dhe të fshihet nga yndyra. Para përdorimit, kutia duhet të tundet për tre minuta. Filmi spërkatet me kujdes nga një distancë prej 20-30 cm. Për të arritur një sipërfaqe të përsosur dhe të lëmuar pa pika, duhet të aplikohen nga tre deri në pesë shtresa të holla. Intervalet kohore ndërmjet shtresave duhet të jenë nga një deri në pesë minuta, në varësi të temperaturës së ambientit, trashësisë së shtresave të aplikuara dhe materialit. Në zonat kritike (p.sh. qoshet, skajet) veshja duhet të jetë mjaft e trashë për të shmangur çarjet.

Koha e tharjes: rezistente ndaj prekjes pas 10 minutash, thahet nga pluhuri pas 30 minutash, pas 2 orësh veshja thahet plotësisht.

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SPRAJT PËRBËRJE GOME ZEZE ME SHKELQIM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAJT PËRBËRJE GOME ZEZE ME SHKELQIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE 1200W INGCO AP12008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pistoletën e shkumës
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA ARTIKA 270 TELWIN
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN
MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
SPRAJT PËRBËRJE GOME ZEZE ME SHKELQIM
SPRAJT PËRBËRJE GOME ZEZE ME SHKELQIM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart