Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO

L430

  • Diametri: 125mm
  • Trashësia: 10 mm

Lucidim me Velcro, disk i bërë nga material cilësor me jetëgjatësi të gjatë

 

L430

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO

SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO

Projektuar për montim në disqe dhe disqe me mbërthyes, lucidues, pajisje dhe trapan. Përdoret për pastrimin dhe lucidimin e llojeve të ndryshme të sipërfaqeve.

Aplikimi:

  • për alumin,
  • për xham,
  • për fenerë,
  • për dru,
  • në metal dhe çelik inox.

Dimensionet:

  • Diametri: 125mm
  • Trashësia: 10 mm

Lucidim me Velcro, disk i bërë nga material cilësor me jetëgjatësi të gjatë

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER 1K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon montimi ULTRABOND MS RAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës druri i lëngshëm (EN 204 D4)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart