Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pigmente të lëngshme për mikrocimento

L1,560

Pigmente të lëngshme për mikrocimento të cilat përzihen me veshjet me mikroçimento PLANOCOLOR VENETICO dhe PLANOCOLOR ANTICO. Raporti i përzierjes për të arritur nuancat e grafikut të ngjyrave të standardizuara është 1 pigment NOVACOLOR DESIGN A/V me 5 kg pluhur PLANOCOLOR VENETICO ose 10 kg pluhur PLANOCOLOR ANTICO.

L1,560

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pigmente të lëngshme për mikrocimento

Pigmente të lëngshme për mikrocimento të cilat përzihen me veshjet me mikroçimento PLANOCOLOR VENETICO dhe PLANOCOLOR ANTICO. Raporti i përzierjes për të arritur nuancat e grafikut të ngjyrave të standardizuara është 1 pigment NOVACOLOR DESIGN A/V me 5 kg pluhur PLANOCOLOR VENETICO ose 10 kg pluhur PLANOCOLOR ANTICO.

  • Konsumi: Në varësi të nuancës së zgjedhur
  • Paketimi: Enë 250 ml, Enë 500 ml

Aplikacion:

Para se ta aplikoni, tundeni mirë enën. Shtoni sasinë e duhur në varësi të llaçit për të arritur nuancën e dëshiruar të tabelës së ngjyrave PLANOCOLOR.

Rekomandime:

  • Mos i tejkaloni dozat e rekomanduara për llaçin
  • Rekomandohet të zbrazni plotësisht enën për të arritur nuancën e ngjyrës
  • Rekomandohet që aplikacioni të bëhet nga një përdorues profesionist

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Pigmente të lëngshme për mikrocimento


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pigmente të lëngshme për mikrocimento”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONIKE PLANOCOLOR SLR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento e bardhe dhe e imet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI 3M 09374 Perfect-It
PASTE LUCIDIMI 3M 09374 Perfect-It
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ACID PËR PASTRIM PLLAKASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksidi me dy përbërës transparent
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato QUARTZ DECOR
Pigmente të lëngshme për mikrocimento
Pigmente të lëngshme për mikrocimento
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart