Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues për pistoletën e shkumës

L700

  • Efekt i fuqishëm
  • Tharje e shpejtë

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

I përshtatshëm për pastrim të shpejtë dhe të lehtë të armës me shkumë BISON PU. Gjithashtu i përshtatshëm për heqjen e mbetjeve të freskëta të shkumës PU të papërpunuara dhe për pastrimin e valvulave dhe grykave të aerosoleve të zakonshme të shkumës PU.

L700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues për pistoletën e shkumës

Pastrues për pistoletën e shkumës

  • Efekt i fuqishëm
  • Tharje e shpejtë

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

I përshtatshëm për pastrim të shpejtë dhe të lehtë të armës me shkumë BISON PU. Gjithashtu i përshtatshëm për heqjen e mbetjeve të freskëta të shkumës PU të papërpunuara dhe për pastrimin e valvulave dhe grykave të aerosoleve të zakonshme të shkumës PU.

PARA PËRDORIMIT:

Siguria personale

Vishni doreza dhe syze sigurie dhe siguroni ajrim adekuat.

GJATË PËRDORIMIT:

Udhëzimet për përdorim

Pastrimi i armës PU: Montoni armën PU në pastruesin PU. Tërhiqeni këmbëzën disa herë. Lëreni pastruesin të zhytet për ca kohë. Tërhiqeni këmbëzën përsëri disa herë. Hiqni aerosolin. Pastroni dhe thani fillin e vidës në armë. Heqja e shkumës PUR të papunuar: Vendosni kapakun e spërkatjes në valvul. Spërkateni sipërfaqen dhe lëreni të veprojë për ca kohë. Hiqni çdo mbetje me një leckë ose letër.

PAS PËRDORIMIT:

Kushtet e ruajtjes

Ruani në paketim të mbyllur mirë në një vend të thatë në mes +5 °C dhe +25 °C.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues për pistoletën e shkumës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT PRIMAVERA

Sold by Bojra Tirana
L1,500L4,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 300 B

Katalit transparent Smart 300 B

Sold by Bojra Tirana
L2,900L13,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L ME 2-MOTORRA PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer universal ECO PRIM GRIP PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për grafiato NOVADUR W
Pastrues për pistoletën e shkumës
Pastrues për pistoletën e shkumës
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart