Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12

Add your review

L1,800

  • Mbrojtje Premium: Mbroni makinerinë tuaj Caterpillar me një bojë sintetike të qëndrueshme 1K.
  • Performanca e pakrahasueshme: Tharja e shpejtë, përfundimi me shkëlqim i përhershëm ofron bukuri të qëndrueshme.
  • Mbulim i jashtëzakonshëm: Mbrojtje e shkëlqyer ndaj kushteve të vështira të motit.
  • Aplikime të gjithanshme: Ideale për sipërfaqet metalike dhe drurin në pajisjet Caterpillar.
  • Bojra Tirana: dyqani juaj me një ndalesë për zgjidhjet e cilësisë së lartë të bojës dhe mirëmbajtjes Caterpillar.

L1,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12

BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12

Bojra Tirana: Mbroni pajisjet tuaja Caterpillar me bojë sintetike Rally

Bojra Tirana ju fuqizon të mbani makineritë tuaja Caterpillar të duken më të mira dhe të performojnë në mënyrë optimale me Bojën Sintetike Rally. Kjo bojë sintetike premium 1K me rrëshirë alkide është formuluar posaçërisht për të mbrojtur dhe zbukuruar si sipërfaqet metalike te makinerive.

Mbrojtje pa kompromis, Performancë e pakrahasueshme

Bojë sintetike Rally ofron një mburojë të fortë kundër elementëve. Formula e saj e tharjes së shpejtë siguron kohë minimale të ndërprerjes, ndërsa përfundimi i përhershëm me shkëlqim ofron një estetikë profesionale dhe afatgjatë. Kjo bojë është ndërtuar për të qëndruar – krenohet me mbulim të jashtëzakonshëm dhe rezistencë të lartë ndaj kushteve të vështira të motit, duke i mbajtur pajisjet tuaja Caterpillar të duken të mprehta dhe të funksionojnë pa të meta, sezon pas sezoni.

BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12 Ideale për aplikacione të ndryshme

Pavarësisht nëse keni nevojë të rinovoni ekskavatorin tuaj, të rifreskoni ngarkuesin tuaj ose të rivitalizoni komponentët prej druri në makineritë tuaja, Rally Synthetic Paint është zgjidhja perfekte. Ai ngjitet pa probleme si në sipërfaqet metalike ashtu edhe në ato prej druri, duke ofruar një bojë të gjithanshme dhe të besueshme për të gjitha nevojat tuaja të pajisjeve Caterpillar.

Aplikim pa mundim, rezultate superiore

Bojë sintetike Rally është projektuar si për përdorim profesional ashtu edhe për përdorim vetë. Formula e tij miqësore për përdoruesit lejon aplikim të qetë me furçë, rul ose pistoletë spërkatës. (në varësi të variantit të zgjedhur). Natyra e tharjes së shpejtë minimizon kohëzgjatjen e pritjes, duke ju lejuar të riktheni pajisjet tuaja në veprim më shpejt.

Bojra Tirana: Ekspertët Tuaj të Bojrave Caterpillar

Bojra Tirana është burimi juaj i besuar për të gjitha nevojat tuaja të mirëmbajtjes dhe riparimit të pajisjeve Caterpillar. Ne e kuptojmë rëndësinë e mbajtjes së makinerive tuaja në gjendje të mirë dhe me Bojën sintetike Rally, ne ju ofrojmë mjetet për ta arritur këtë. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe zbuloni performancën dhe mbrojtjen e jashtëzakonshme të ofruar nga kjo bojë premium.

Mos lejoni që boja e konsumuar të dëmtojë performancën e pajisjes suaj Caterpillar. Porositni sot bojën tuaj sintetike Rally nga Bojra Tirana dhe rivendosni funksionin dhe tërheqjen vizuale!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Nefti Dur - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 1800 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA INGCO APS06161
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PER TULLA FIX&GROUT BRICK
BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12
BOJE PER CATERPILLAR RALLY-12
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart