Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE

Add your review

L3,500

Për aplikimin e produkteve të mbrojtjes nga copëzat e gurit me bazë tretësi dhe uji, vulosjen e pjesës së poshtme të trupit dhe izolimin e zgavrës

Përshkrim

  • Kjo armë ka një filxhan që mund të mbajë kanaçe standarde, kështu që mund të përdoret në mënyrë fleksibël.
  • Për restaurimin e strukturave origjinale të pragjeve, harqeve të rrotave, karrocave etj.
  • Siguria për përdoruesit
  • I pastër dhe i lehtë për t’u përdorur

L3,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE

PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE

Për aplikimin e produkteve të mbrojtjes nga copëzat e gurit me bazë tretësi dhe uji, vulosjen e pjesës së poshtme të trupit dhe izolimin e zgavrës

Përshkrim

  • Kjo armë ka një filxhan që mund të mbajë kanaçe standarde, kështu që mund të përdoret në mënyrë fleksibël.
  • Për restaurimin e strukturave origjinale të pragjeve, harqeve të rrotave, karrocave etj.
  • Siguria për përdoruesit
  • I pastër dhe i lehtë për t’u përdorur

Njoftim

Sondat nuk përfshihen

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe bazohen në përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko GIPS FUGEN
- 28%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË FLEKSIBEL ME 2 BATERI LI-ION
GURË FLEKSIBEL ME 2 BATERI LI-ION

GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L17,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)
SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Autonivelant 1-7mm PLANO 120S/F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE
PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart