Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak i bardhë poliuretani Bruck 510

L3,700L15,000

• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Ekstra bardhësi
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

SKU: N/A

L3,700L15,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak i bardhë poliuretani Bruck 510

Llak i bardhë poliuretani Bruck 510

Llak i bardhë poliuretani dy komponentësh me 10% shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Ekstra bardhësi
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si llak mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak i bardhë poliuretani Bruck 510


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak i bardhë poliuretani Bruck 510”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL DYSHEMEJE ME NGROHJE NOVACOL SUPER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje mikro-çimentoje DECOCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG4041
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lesh guri Fibran Geo 5cm 30kg/m3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Bojaku KERAPOXY CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRE KRASITESE HPS30028C
Llak i bardhë poliuretani Bruck 510
Llak i bardhë poliuretani Bruck 510

L3,700L15,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart