Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY

L1,200

Ngjitës ndërtimi super i fortë dhe i shpejtë me ngjitje të lartë fillestare dhe forcë përfundimtare të lartë për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

VETITË

 • Ngjitje e lartë fillestare (600 kg/m² në 10 sekonda)
 • Fortësi e lartë përfundimtare (25 kg/cm² në 6 orë)
 • Për të gjitha materialet
 • I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet
 • Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
 • Lehtë për t’u aplikuar
 • Mbushje
 • Pa tretës
 • Përherë elastike
 • E korrigjueshme
 • Rezistent ndaj lagështirës
 • Rezistent ndaj temperaturës
 • Jo tkurrje; 100% ngjitës
 • Kthehu në fillim

L1,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY

Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY

Ngjitës ndërtimi super i fortë dhe i shpejtë me ngjitje të lartë fillestare dhe forcë përfundimtare të lartë për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

VETITË

 • Ngjitje e lartë fillestare (600 kg/m² në 10 sekonda)
 • Fortësi e lartë përfundimtare (25 kg/cm² në 6 orë)
 • Për të gjitha materialet
 • I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet
 • Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
 • Lehtë për t’u aplikuar
 • Mbushje
 • Pa tretës
 • Përherë elastike
 • E korrigjueshme
 • Rezistent ndaj lagështirës
 • Rezistent ndaj temperaturës
 • Jo tkurrje; 100% ngjitës
 • Kthehu në fillim

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

Të gjitha llojet e materialeve: p.sh. dru, Trespa®, hekur, alumin, zink, çelik (inox) dhe metale të tjera, gurë (natyral), qeramikë, beton, tulla, suva, xhami, PVC, ABS, PC, PMMA dhe materiale të tjera sintetike (provoni paraprakisht ), shkumë tape dhe polistiren në të gjitha llojet e sipërfaqeve (të lëmuara, poroze, jo poroze dhe pak të lagura). Të gjitha llojet e objekteve: p.sh. dërrasat e skajit, rrafshët, pragjet e dritareve, pllakat grisëse, pragjet, dërrasat e mbulesës, materiali i pllakave, materiali izolues, shkallët, materiali për çarçafë, dërrasat e dyshemesë, kartoni gipsi, pllaka qeramike, pasqyra dhe zbukurime dhe korniza prej polistireni.

JO I PËRSHTATSHËM PËR:

Jo i përshtatshëm për PE, PP, PTFE, suva të pastër dhe bitum. Gjatë ngjitjes së plastikës, kryeni gjithmonë fillimisht një test ngjitjeje. Ngjitja në plastikë mund të ndryshojë në varësi të llojit të sintetikës dhe cilësisë së plastikës.

PARA PËRDORIMI:

Kushtet e punës
Aplikohet vetëm në temperaturat ndërmjet +5 °C dhe +40 °C.

Kërkesat sipërfaqësore

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, pa pluhur dhe yndyrë. Sipërfaqja duhet të jetë e fortë. Sipërfaqja mund të jetë pak e lagësht. Nuk kërkohet përdorimi i primerit.

Mjetet

Përdorni thikë stuko ose shpatull për të aplikuar. Nëse është e nevojshme, përdorni një çekiç gome për të goditur lehtë. Për ngjitjen e sipërfaqes përdorni një shpërndarës ngjitës (2 mm).

Përgatitja e produktit

Përpara se të përdorni fishekun e hapur në pjesën e sipërme duke prerë thithkën plastike sipër fillit me një vegël të shumëfishtë. Fiksoni grykën në fishek dhe prisni në një kënd me diametrin e dëshiruar.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Videos: Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI PER SIPERFAQE TE KROMUARA
PASTE LUCIDIMI PER SIPERFAQE TE KROMUARA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO CBR

DILUENT NITRO CBR

Sold by Bojra Tirana
L300L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2800W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET BOJE 1.5MM S-990G2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE
SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE
Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY
Silikon me ngjitje super të fortë GRIZZLY
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart