Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak transparent poliuretani Bruck 445

L2,800L10,000

Llak transparent poliuretani dy komponentësh me 45% shkëlqim

SKU: N/A

L2,800L10,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak transparent poliuretani Bruck 445

Llak transparent poliuretani Bruck 445

Llak transparent poliuretani dy komponentësh me 45% shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si llak mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30 ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak transparent poliuretani Bruck 445


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak transparent poliuretani Bruck 445”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe eleminues myku MILDEW REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll me dy komponentë KERALASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon akrilik Bison 30 minuta
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 2K epoksid për mikrocimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Llak transparent poliuretani Bruck 445
Llak transparent poliuretani Bruck 445

L2,800L10,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart