Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI K2 GOLD QUANTUM

L600

  • Bazuar në kërkimet, testet dhe eksperimentet e shumta është krijuar K2 QUANTUM, pastë sintetike mbrojtëse.
  • Ky është një produkt i jashtëzakonshëm me bazë të polimerëve me cilësinë më të lartë, duke siguruar mbrojtjen afatgjatë të bojës.
  • Për më tepër, përfshin ndihmuesit unik të amplifikimit të ngjyrave që ekspozojnë shkëlqimin e thellë.
  • Pas aplikimit të saj, boja bëhet plotësisht e lëmuar duke lejuar që pikat e ujit të rrjedhin nga pjesa e lyer.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI K2 GOLD QUANTUM

PASTE LUCIDIMI K2 GOLD QUANTUM

  • Bazuar në kërkimet, testet dhe eksperimentet e shumta është krijuar K2 QUANTUM, pastë sintetike mbrojtëse.
  • Ky është një produkt i jashtëzakonshëm me bazë të polimerëve me cilësinë më të lartë, duke siguruar mbrojtjen afatgjatë të bojës.
  • Për më tepër, përfshin ndihmuesit unik të amplifikimit të ngjyrave që ekspozojnë shkëlqimin e thellë.
  • Pas aplikimit të saj, boja bëhet plotësisht e lëmuar duke lejuar që pikat e ujit të rrjedhin nga pjesa e lyer.

 TESTIM EKSTREM NË SIPËRFAQET E PARALYERA.

 K2 QUANTUM iu nënshtrua një testi ekstrem.

-Për të theksuar efektin, ne e kemi zmeriluar kofanon e një makine me letër të gradës 2000.

-Pjesa e djathtë e kofanos ishte e mbrojtur me K2 QUANTUM, e majta – me një pastë konkurruese të disponueshme në treg.

-Pas 15 larjesh me përdorimin e mjeteve dhe solucioneve të përdorura zakonisht në lavazhet e makinave, shtresa mbrojtëse e siguruar nga K2 QUANTUM mbeti e paprekur. Kjo dëshmohet nga sjellja e pikave të ujit në sipërfaqen e kofanos.

-Shtresa mbrojtëse e siguruar nga pasta konkurruese u tregua shumë më e dobët.

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI K2 GOLD QUANTUM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore INGCO CS2358
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PËR PLLAKA TE MEDHA GRANITIVA FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paste Lucidimi Farecla G360
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE
PASTE LUCIDIMI K2 GOLD QUANTUM
PASTE LUCIDIMI K2 GOLD QUANTUM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart