Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL

• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL

Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL

Stuko patinimi me bazë çimento, e përbërë nga filler me granulomeri të seleksioniuar dhe adetivë specialë për përdorim të brendshëm

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për lëmimin e mureve në të gjithë ambientet e brendshme të banimit ku duam të krijojmë sipërfaqe të lëmuar dhe të drejtë, për patinimin e sipërfaqeve murale të brendshme, të sipërfaqeve të tavanit, të sipërfaqeve të betonit në ambientet e brendshme, të sipërfaqeve të dhomave, kuzhinave, tualeteve, etj.

Ruajtja dhe jetëgjatesia
12 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

Paketimi
Thasë leter 15Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho Minio - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Baze Uji - Wood Style
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L SILENCIOZ PA VAJ ACS112501
Sale!
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Plastike Ekologjike GOLDEN DAYLUX
Boje Plastike Ekologjike GOLDEN DAYLUX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Mikroçimento Elastike DUROCRET DECO FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon poliuretani "sallam" MAPEFLEX PU50 SL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart