Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Mprehese zinxhiri automatike 4499910

L15,000

Mpresë zinxhiri i sharrës Einhell GC-CS235E
Mprehësi i zinxhirit të sharrës GC-CS235E është një mjet kompakt, i fortë dhe i besueshëm për mprehjen e saktë të të gjithë zinxhirëve të zakonshëm të sharrës. Pajisja shtrënguese e pajisur me rrotullim dhe me një peshore për vendosjen e saktë të këndit të bluarjes mund të mprehet, anëtarët e sharrës me zinxhir prehen të gjitha pa u rikthyer. Mundësia e rregullimit të vendosjes së këndit të çatisë zgjeron hapësirën e makinës. Një kufizues i thellësisë mbron zinxhirin e shumë inspektimit të materialit. Xhami transparent, së bashku me ndriçimin, funksionon me saktësi dhe siguri edhe në dritë të ulët.

L15,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Mprehese zinxhiri automatike 4499910

Mprehese zinxhiri automatike 4499910

Mpresë zinxhiri i sharrës Einhell GC-CS235E
Mprehësi i zinxhirit të sharrës GC-CS235E është një mjet kompakt, i fortë dhe i besueshëm për mprehjen e saktë të të gjithë zinxhirëve të zakonshëm të sharrës. Pajisja shtrënguese e pajisur me rrotullim dhe me një peshore për vendosjen e saktë të këndit të bluarjes mund të mprehet, anëtarët e sharrës me zinxhir prehen të gjitha pa u rikthyer. Mundësia e rregullimit të vendosjes së këndit të çatisë zgjeron hapësirën e makinës. Një kufizues i thellësisë mbron zinxhirin e shumë inspektimit të materialit. Xhami transparent, së bashku me ndriçimin, funksionon me saktësi dhe siguri edhe në dritë të ulët.

Ky tekst është i përkthyer me makinë.

Pikat kryesore & Detajet
– Kufizimi i thellësisë
Shkallë për vendosjen e saktë të këndit të bluarjes
Tensionuesi i zinxhirit
Bluarje
Drita
– Dritare transparente
– Kokë bluarëse e kthyeshme

Njihuni me produktet tona 𝗧𝗢𝗢𝗟𝗦 𝗠𝗔𝗥𝗞𝗘𝗧

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mprehese zinxhiri automatike 4499910”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues i lëngshëm MAPELASTIC AQUADEFENSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Baze Uji - Wood Style
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË PËR FENERA SET I PLOTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar me bazë rrëshire PRIMER G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento tiksotropik PLANITOP RASA&RIPARA R4
Mprehese zinxhiri automatike 4499910
Mprehese zinxhiri automatike 4499910
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart