Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MOTOKOSE ME BENZINE

L19,500

Pranvera vjen me nevojën për pastrimin e ambienteve të jashtme dhe për këtë nevojitet Motokosa Worcraft! Ajo ndihmon në mbajtjen e kopshtit tuaj në gjendje të përsosur duke ju mundësuar prerjen e barishteve deri te ato më të vështirat, kjo falë ndërrimit të kokave të Motokosës. E fuqishme, e qetë, e sigurt dhe mjaft e lehtë për t’u përdorur.

Fuqia: 2800 W

Karburanti: Benzine

Rrethi i prerjes: 255-420 mm

Nr i Xhirove: 7000 rpm

L19,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MOTOKOSE ME BENZINE

MOTOKOSE ME BENZINE

Pranvera vjen me nevojën për pastrimin e ambienteve të jashtme dhe për këtë nevojitet Motokosa Worcraft! Ajo ndihmon në mbajtjen e kopshtit tuaj në gjendje të përsosur duke ju mundësuar prerjen e barishteve deri te ato më të vështirat, kjo falë ndërrimit të kokave të Motokosës. E fuqishme, e qetë, e sigurt dhe mjaft e lehtë për t’u përdorur.

Fuqia: 2800 W

Karburanti: Benzine

Rrethi i prerjes: 255-420 mm

Nr i Xhirove: 7000 rpm

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MOTOKOSE ME BENZINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CELES HIDRUALIK PAPAGALL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE 320 W
ZMERILUESE 320 W

ZMERILUESE 320 W

Sold by INGCO.AL
L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN METALI
TRAPAN METALI

TRAPAN METALI

Sold by INGCO.AL
L6,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart