Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 9%

POMPE LAVAZHI 1800 W

Add your review

Çmimi origjinal qe: L11,500.Çmimi i tanishëm është: L10,500.

✓ Brand: Emtop
✓ Pa Karboncina
✓ Fuqia: 1800 W
✓ Tensioni: 220-240V
✓ Presioni: 150 Bar
✓ Prurja: 6.0L/min
✓ Sistemi i ndalimit automatik
✓ Zorrë me presion të lartë 5 m

Çmimi origjinal qe: L11,500.Çmimi i tanishëm është: L10,500.

(-9%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPE LAVAZHI 1800 W

POMPE LAVAZHI 1800 W

Larja e presionit të lartë Emtop është e përkryer për pastrim të shpejtë dhe të fuqishëm rreth shtëpisë dhe kopshtit.

Përdoreni këtë për të larë papastërtitë dhe pluhurin nga makina juaj, pajisjet e kopshtit dhe mobiljet në natyrë, pastroni llumin nga pluhurat e jashtme me lehtësi. Një depozite me vrimë nxjerrëse e integruar e detergjentit dhe bashkëngjitjet e lidhjes së shpejtë e bëjnë sapunimin dhe larjen e sipërfaqeve një erë.

Aksesorët që nuk janë në përdorim mund të ruhen në vendet e aksesorit, ndërsa një goditje e tubit dhe organizatori i kordonit mban gjithçka të rregulluar dhe të rregullt.

Gypi fleksibël i presionit të lartë dhe kordoni i gjatë i rrymës sigurojnë një gamë të bollshme për të gjitha detyrat tuaja të pastrimit, ndërsa doreza e guximshme dhe dizajni i lehtë e bëjnë më të lehtë bartjen e kësaj me vete.

Kabllot e energjisë 5 metra për përdorim të përshtatshëm kudo.

✓ Brand: Emtop
✓ Pa Karboncina
✓ Fuqia: 1800 W
✓ Tensioni: 220-240V
✓ Presioni: 150 Bar
✓ Prurja: 6.0L/min
✓ Sistemi i ndalimit automatik
✓ Zorrë me presion të lartë 5 m

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPE LAVAZHI 1800 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPERKATES PLASTIK AUTOMATIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MUSHAMA SHIU E VERDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI 1500 W
HAPESE KANALI 1500 W

HAPESE KANALI 1500 W

Sold by INGCO.AL
L11,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE DADIÇEKESH
PISTOLETE DADIÇEKESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESË ME VAKUM ME BATERI CVLI2006
POMPE LAVAZHI 1800 W

Çmimi origjinal qe: L11,500.Çmimi i tanishëm është: L10,500.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart