Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë akrilike Alpen Profi – 32

Add your review

L1,600L5,200

• Aftësi të mira ngjitjeje
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza, W dhe P
• Mbulueshmëri shume e mirë
• Zgjidhje ekonomike për përdorim të jashtëm

SKU: N/A Tag:

L1,600L5,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë akrilike Alpen Profi – 32

Bojë akrilike Alpen Profi – 32

Bojë akrilike ekonomike për përdorim të jashtëm me veti të mira mbuluese dhe niveluese

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aftësi të mira ngjitjeje
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza, W dhe P
• Mbulueshmëri shume e mirë
• Zgjidhje ekonomike për përdorim të jashtëm

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e jashtëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë me bazë, çimento, gëlqere, si dhe çdo lloj ambienti të jashtëm, fasade me grafiato, fino, stuko, etj, gjithashtu sipërfaqet e betonit të paratrajtuar me astar.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC. ose pak para shiut.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë akrilike Alpen Profi – 32

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë akrilike Alpen Profi – 32”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me ngurtësim të shpejtë MAPEGROUT-SV
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhës çimento ekspanziv STABILCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll me performancë të lartë KERAFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me tre komponentë TRIBLOCK FINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon me ngjitje të fortë MONTAGEKIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Mapei MAPELASTIC TURBO
Bojë akrilike Alpen Profi – 32
Bojë akrilike Alpen Profi – 32

L1,600L5,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart