Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sharrë rrethore TOLSEN 79532

L7,900

 • Miratimi CE
 • Fuqia hyrëse: 1300W
 • Tensioni nominal: 230-240V
 • Frekuenca:50Hz
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 5000 rpm
 • Ndërprerës: me çelës mbyllës
 • Diametri i tehut: 185 mm (7-1/4″)
 • Maks. thellësia e prerjes: 65 mm @90° / 44 mm @45°
 • Prizë & kabllo: VDE miratuar 2m
 • Mbrojtëse prej alumini
 • Gama e pjerrësisë 45°-90°

Aksesorë:

 • 1 pc çelësi gjashtëkëndor
 • 1pc Teh sharre TCT për përpunimin e drurit
 • 1pc udhëzues paralel
 • Paketimi: kuti me ngjyra

L7,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sharrë rrethore TOLSEN 79532

Sharrë rrethore TOLSEN 79532

Përvetësoni çdo prerje me sharrën rrethore TOLSEN 1300W: Precisioni plotëson fuqinë

Jepni vizionin tuaj të prerjes në jetë me sharrën rrethore TOLSEN 1300W, një central elektrik i miratuar nga CE i ndërtuar për prerje të pastra dhe të sakta në materiale të ndryshme. Motori i tij i fuqishëm 1300 W lundron pa mundim nga druri, plastika dhe madje edhe metali i hollë, ndërsa tehu i gjithanshëm 185 mm dhe cilësimet e rregullueshme u shërbejnë si entuziastëve, ashtu edhe profesionistëve.

Çfarë e bën sharrën rrethore TOLSEN 1300W shoqëruesin tuaj të përsosur të prerjes?

 • Fuqia e papërpunuar, Prerja pa mundim: Motori 1300 W jep fuqi të bollshme për prerje të qetë dhe pa çipa. Përjetoni shpejtësinë mbresëlënëse 5000 rpm pa ngarkesë për përfundimin më të shpejtë të projektit.
 • Kontrolli i saktësisë: Arritni rezultate perfekte me thellësi të rregullueshme të prerjes dhe kënde të pjerrëta (deri në 45°). Bëni me lehtësi grisje të drejta, mitra të ndërlikuara ose pjerrësi me kënd, falë çelësit të mbylljes për siguri të shtuar.
 • Arritni më thellë, preni më gjerë: Trajtoni materialet më të trasha me besim. Kapaciteti i prerjes 65 mm në 90° dhe 44 mm në 45° ju lejojnë të trajtoni projekte të ndryshme, duke zgjeruar mundësitë tuaja krijuese.
 • Gjithmonë i përgatitur: Filloni menjëherë me tehun e përfshirë të sharrës TCT 185 mm për përpunimin e drurit, çelësin gjashtëkëndor me çelës dhe udhëzuesin paralel. Nuk ka nevojë për blerje shtesë.
 • Ndërtuar për të qëndruar: Mbrojtësi i qëndrueshëm i derdhur prej alumini ju mbron duke garantuar performancë dhe besueshmëri afatgjatë. Investoni në kutinë tuaj të veglave me sharrën TOLSEN.
 • I sigurt dhe i sigurt: Spina dhe kablloja e aprovuar nga VDE 2 m ofrojnë mundësi të mjaftueshme dhe siguri gjatë funksionimit. Për më tepër, kutia me ngjyra të qëndrueshme siguron ruajtje dhe transport të sigurt.
 • Më shumë se një mjet, ai është një zgjerim i krijimtarisë suaj. Punoni mobilje, ndërtoni rafte ose trajtoni rinovimet me saktësi dhe besim. Përmirësoni punishten tuaj me sharrën rrethore TOLSEN 1300W dhe përjetoni ndryshimin që mund të bëjë fuqia dhe kontrolli!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Sharrë rrethore TOLSEN 79532

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharrë rrethore TOLSEN 79532”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muresh HAFT - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL ZJARRËDURUESE NOVABOND FR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon temperature DC F-300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE
Sharrë rrethore TOLSEN 79532
Sharrë rrethore TOLSEN 79532
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart