Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130

Add your review

L12,500

NINJA PLUS 130

 • Kodi i produktit 36046-00004
 • Presioni maksimal (bar) 130
 • Shkalla e dërgesës l/h max 420
 • Fuqia e absorbuar (W) 1800
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 8
 • Dimensionet e produktit (cm) 26 x 26 h74

L12,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130

Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130

Bojra Tirana: Conquer Grime si një ninja me pompe me presion të lartë LAVOR NINJA PLUS 130
Lëshoni luftëtarin tuaj të pastrimit të brendshëm me pompen me Presion të Lartë LAVOR NINJA PLUS 130, e disponueshme tani në Bojra Tirana. Ky central i prodhimit italian jo vetëm që pastron, por asgjëson papastërtitë dhe papastërtitë me fuqi dhe saktësi të pashoqe.

Mjeshtëri italiane, Performancë në nivel ninja

Përvoja e cilësisë së lartë për të cilën njihet inxhinieria italiane. LAVOR NINJA PLUS 130 është ndërtuar me materiale të qëndrueshme për të përballuar edhe detyrat më sfiduese të pastrimit. Presioni i tij maksimal prej 130 bar e kalon papastërtinë si një thikë e nxehtë përmes gjalpit, ndërsa motori i fuqishëm 1800 vat siguron një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 420 litrash në orë për pastrim të shpejtë rrufe.

Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130 Dizajn kompakt, manovrim i shkathët

Mos e nënvlerësoni fuqinë e tij bazuar në madhësinë e tij. LAVOR NINJA PLUS 130 është çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 8 kilogramë dhe me përmasa 26 x 26 x 74 centimetra. Kjo e bën të lehtë lundrimin në hapësira të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit ju lejon të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi si ninja.

Karakteristikat kryesore për efikasitetin maksimal të pastrimit:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36046-00004)
 • Lëshoni furinë e pastrimit me presion maksimal 130 bar
 • Largoni papastërtitë me një blic me një motor të fuqishëm 1800 vat dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 420 l/h
 • Lëvizni me lehtësi falë dizajnit kompakt dhe të lehtë
 • Furnizimi me energji 230-50 V për pajtueshmëri me prizat standarde të shtëpisë

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana, ne jemi të pasionuar për t’u ofruar klientëve tanë pajisjet më të mira të pastrimit në dispozicion. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR NINJA PLUS 130 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme dhe dizajnin miqësor për përdoruesit, është arma e përsosur për të arritur pastërti të papërlyer me saktësi të lehtë.

Mos prit më. Porositni LAVOR NINJA PLUS 130 sot dhe transformoni rutinën tuaj të pastrimit në një fitore të shpejtë dhe të kënaqshme!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho (Astar) per Siperfaqe Metalike
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2800 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK BETONI NOVAPRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 200 B

Katalit transparent Smart 200 B

Sold by Bojra Tirana
L1,900L6,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon bitumi për izolim RUBBER SEAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fino NATURAL KALK
Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130
Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart