Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml

L590

 • Pastë abrazive që heq shenjat, gërvishtjet sipërfaqësore dhe mbetjet e gomës ose bojës nga fërkimet e vogla.
 • Produkti është gjithashtu i përshtatshëm për të përmirësuar punimet e bojës pak të dëmtuar dhe bojërave shumë të oksiduara, duke përdorur një sfungjer luçidimi prej leshi ose një makinë luçiduese elektrike profesionale.

L590

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml

PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml

 • Pastë abrazive që heq shenjat, gërvishtjet sipërfaqësore dhe mbetjet e gomës ose bojës nga fërkimet e vogla.
 • Produkti është gjithashtu i përshtatshëm për të përmirësuar punimet e bojës pak të dëmtuar dhe bojërave shumë të oksiduara, duke përdorur një sfungjer luçidimi prej leshi ose një makinë luçiduese elektrike profesionale.

FUSHAT E PËRDORIMIT

 • Përveç përdorimit në trupin e makinave është e përshtatshme edhe për fibra xhami.

TIPARET TEKNIKE

 • Pastë kremoze
 • Ngjyra e bardhë
 • Erë tipike
 • Përbërësit indikativ: përbërës gërryes 60% dhe 40% përbërës të tjerë.

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Të përdoret me luçidues elektrik dhe me sfungjerët e përshtatshëm të luçidimit.
 • Tundeni përpara përdorimit. Mos e aplikoni produktin në sipërfaqe të nxehta.
 • Nëse është e nevojshme, hollohet me benzinë, terpentinë minerale ose ujë.

RUAJTJA

 • E pahapur në temperaturë ambienti ruhet për të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Kuti metalike
 • Sasia: 150ml
Product information
IMAGE PRODUCT CODE/NAME EAN PCS
Abrasive Paste 34026 – Abrasive Paste 8002565340265 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer epoksid transparent MAPECOAT I 600W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONIKE PLANOCOLOR SLR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON MAPEI ANTIMYK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REVINEX QUMËSHT BETONI
REVINEX QUMËSHT BETONI
PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml
PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart