Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS

L1,940

 • Solucion luçidimi i përshtatshëm për luçidimin e të gjitha llojeve të bojës.
 • I dobishëm për të hequr problemet në shkëlqim pas fazës së luçidimit
 • I përshtatshëm për t’u përdorur me dorë me leckë, sfungjer luçidimi dhe me luçidues elektrik.
 • Mbron makinat deri në 2/3 larje.
 • Tundeni mirë përpara përdorimit.

L1,940

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS

POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS

 • Solucion luçidimi i përshtatshëm për luçidimin e të gjitha llojeve të bojës.
 • I dobishëm për të hequr problemet në shkëlqim pas fazës së luçidimit
 • I përshtatshëm për t’u përdorur me dorë me leckë, sfungjer luçidimi dhe me luçidues elektrik.
 • Mbron makinat deri në 2/3 larje.
 • Tundeni mirë përpara përdorimit.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fshesë me korrent Ingco VC14122
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muri Dur Aqua White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak poliuretani për dekorimin e veshjeve mikroçimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar kuarci i shpejtë PLANO CONTACT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM
POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS
POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart