Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI

L600

 • Zgjidhja më e shpejtë dhe më efektive për të zgjidhur problemet e shkaktuara nga depozitimi i rrëshirës dhe gjurmëve të asfaltit nga të gjitha sipërfaqet e jashtme të makinës (trupi i makinës, pjesët metalike, xhamat, pjesët plastike dhe ato të gomës).
 • Formulimi inovativ i pastës ju lejon gjithashtu të optimizoni aplikimin e produktit, sepse ngjitet në sipërfaqen ku aplikohet pa pikuar dhe rrjedhur, duke ju lejuar të arrini çdo cep të makinës e duke shmangur kështu shpërdorimin e panevojshëm të produktit.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI

PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI

 • Zgjidhja më e shpejtë dhe më efektive për të zgjidhur problemet e shkaktuara nga depozitimi i rrëshirës dhe gjurmëve të asfaltit nga të gjitha sipërfaqet e jashtme të makinës (trupi i makinës, pjesët metalike, xhamat, pjesët plastike dhe ato të gomës).
 • Formulimi inovativ i pastës ju lejon gjithashtu të optimizoni aplikimin e produktit, sepse ngjitet në sipërfaqen ku aplikohet pa pikuar dhe rrjedhur, duke ju lejuar të arrini çdo cep të makinës e duke shmangur kështu shpërdorimin e panevojshëm të produktit.

FUSHAT E PËRDORIMIT

 • Përdoret për të gjitha sipërfaqet në trupin e makinës si shirita anësorë, pjesët plastike dhe të kromuara, parakolpë etj.

TIPARET TEKNIKE

 • Ngjyra blu
 • Erë tipike
 • Pika e ndezjes <21°C.

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Aplikoni një sasi të vogël të produktit në sipërfaqen e ndotur që ka mbetjet e depozituara në të.
 • Prisni për rreth 1 minutë dhe pastrojeni më pas me një pecetë të butë dhe shpëlajeni sipërfaqen.
 • Në rastin kur kemi depozitime të forta në sipërfaqe, përsëriteni veprimin e mësipërm të pastrimit.

PARALAJMËRIME

 • Punoni në sipërfaqe të ftohta dhe që nuk janë direkt nën rrezet e diellit.
 • Mos lejoni që produkti të qëndrojë në sipërfaqe përtej kohës së treguar, nëse do t’ju duhet të përsëritni veprimin e pastrimit.
 • Pastroni dhe mos lini asnjë mbetje të produktit në trupin e makinës.

RUAJTJA

 • Në paketim të pahapur, në temperaturë ambienti mund të ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Tubet plastik
 • Sasia: 100ml

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SET LUCIDIMI SFUNGJER 8 COPE
SET LUCIDIMI SFUNGJER 8 COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Beton contact

Beton contact

Sold by Bojra Tirana
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 250 B

Astar i bardhë GRAF 250 A

Sold by Bojra Tirana
L2,100L7,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Aspirator me korrent Ingco VC14301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI
PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart