Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Tapet gome fleksibël RUBBERGUM

Add your review

L90

Tapeti i gomës RUBBERGUM është i përbërë nga grimca gomë te bluar dhe lidhës poliuretani me cilësi të lartë. Përdorimi i gomës së ricikluar e bën produktin miqësor me mjedisin.

L90

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Tapet gome fleksibël RUBBERGUM

Tapet gome fleksibël RUBBERGUM i prodhuar nga grimca gome të bluara i cili në kombinim me gamën e produkteve krijon dysheme sportive shumë përdorimshe

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT
Tapeti i gomës RUBBERGUM është i përbërë nga grimca gomë te bluar dhe lidhës poliuretani me cilësi të lartë. Përdorimi i gomës së ricikluar e bën produktin miqësor me mjedisin.

REKOMANDIME PËR PËRDORIM
Shtresë fleksibël e aplikuar në kombinim me produkte në gamën e fushave sportive për fusha tenisi, basketbolli dhe fusha shumë përdorimshe.

Përgatitja e produktit
Hapeni tapetin e Rubbergum mbi të gjithë sipërfaqen për t’u mbuluar së paku një ditë para ngjitjes së saj.Aplikimi
Ngjitja e tapetit Rubbergum bëhet duke përdorur ngjitës me bazë Epoksi poliuretan PU S 880.

PAKETIMI
Topa me dimension 1m x 10m

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tapet gome fleksibël RUBBERGUM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vinovil ngjitës druri i bardhë WOOD GLUE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PËR PLLAKA TE MEDHA GRANITIVA FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikoni neutral për gurë MAPESIL LM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 1K akrilik për mikrocimento

Llak 1K akrilik për mikrocimento

Sold by Bojra Tirana
L2,600L12,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER 150MM APS1501
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1200W
Tapet gome fleksibël RUBBERGUM
Tapet gome fleksibël RUBBERGUM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart