Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA

L800

 • Numri i artikujve: 1.0
 • Markë dylli breshkë.
 • Dyll me Carnauba per makina. Finizim perfekt, më i ndritshëm dhe më rezistent.
 • Dylli Carnauba ofron një përfundim të përmirësuar me rezultate të qëndrueshme.
 • Me Carnauba Brazilian, dylli natyral më rezistent vlerësohet shumë për qëndrueshmërinë e tij të jashtëzakonshme dhe thellësinë e shkëlqimit.
 • I përforcuar me silikone të teknologjisë Nano, krijon një lidhje me bojën në nivelin më të thellë.

L800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA

PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA

 • Numri i artikujve: 1.0
 • Markë dylli breshkë.
 • Dyll me Carnauba per makina. Finizim perfekt, më i ndritshëm dhe më rezistent.
 • Dylli Carnauba ofron një përfundim të përmirësuar me rezultate të qëndrueshme.
 • Me Carnauba Brazilian, dylli natyral më rezistent vlerësohet shumë për qëndrueshmërinë e tij të jashtëzakonshme dhe thellësinë e shkëlqimit.
 • I përforcuar me silikone të teknologjisë Nano, krijon një lidhje me bojën në nivelin më të thellë.

Detaje teknike

 • Prodhuesi Turtle Wax
 • Dylli i markës Turtle Wax
 • Modeli TW52857
 • Përmasat e produktit ‎4 x 9 x 20.1 cm; 548 gram
 • Numri i modelit të artikullit ‎FG7814
 • Numri i pjesës së prodhuesit ‎52857
 • Pesha e artikullit ‎548 g

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Sold by Bojra Tirana
L850L9,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Nefti Dur - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2200W CRUISER 140 PRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-KUQ
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-KUQ
PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA
PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart