Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko patinimi Glatte Spachtel

L690L1,060

• Shkallë hapjeje e lartë
• Punueshmëri shumë e mirë
• Shumë e lehtë për zmerilim

L690L1,060

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko patinimi Glatte Spachtel

Stuko patinimi Glatte Spachtel

Stuko patinimi për rifinitura me veti të shkëlqyera zmerilimi e cila ka punueshmëri të lehtë

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Shkallë hapjeje e lartë
• Punueshmëri shumë e mirë
• Shumë e lehtë për zmerilim

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për lëmimin e mureve në të gjithë ambientet e brendshme të banimit, ku duam të krijojmë sipërfaqe të lëmuar dhe të drejtë, të sipërfaqeve murale të brendshme, të sipërfaqeve të tavanit, të sipërfaqeve të betonit në ambientet e brendshme, të sipërfaqeve të dhomave, kuzhinave, tualeteve, etj.

 

Ruajtja
12 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Stuko patinimi Glatte Spachtel

Paketimi

,

Videos: Stuko patinimi Glatte Spachtel

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko patinimi Glatte Spachtel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2800W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac per dysheme betoni MAPETOP N-AR6
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PASTRIMI PER XHAMA K2 OPTI
PECETE PASTRIMI PER XHAMA K2 OPTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Metalizato 3ne1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart