Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140

Add your review

L23,500

PLANET 140

 • Kodi i produktit 36060-00005
 • Presioni maksimal (bar) 140
 • Shkalla e dërgesës l/h max 450
 • Fuqia e absorbuar (W) 1900
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 10.1
 • Dimensionet e produktit (cm) 31 x 29 h80​

L23,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140

Bojra Tirana: Shpëtoni planetin, pastroni botën tuaj me rondele me presion të lartë LAVOR PLANET 140

Bojra Tirana prezanton me krenari pompen me presion të lartë LAVOR PLANET 140, luftëtarin tuaj të ndërgjegjshëm ndaj mjedisit kundër papastërtive dhe papastërtive. Kjo central elektrik i prodhuar në Itali kombinon cilësinë e pakompromis me performancën e fuqishme të pastrimit, duke i lënë sipërfaqet tuaja të shkëlqejnë të pastra ndërsa jeni të sjellshëm me planetin.

Mjeshtëri italiane, fuqi pastruese miqësore me tokën

Përjetoni cilësinë superiore dhe inxhinierinë e përpiktë për të cilën njihet Italia. LAVOR PLANET 140 krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë çdo beteje pastrimi, ndërsa presioni i tij maksimal prej 140 bar shkurton papastërtitë dhe papastërtitë pa mundim. Motori i fuqishëm 1900 vat siguron një shpejtësi të furnizimit me ujë prej 450 litrash në orë për pastrim të shpejtë rrufe, por me konsum më të ulët të ujit në krahasim me modelet e ngjashme. Është një fitore e favorshme për sipërfaqet tuaja dhe planetin!

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140 Dizajn kompakt, manovrim pa mundim

Pavarësisht fuqisë së tij, LAVOR PLANET 140 mbetet çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 10,1 kilogramë dhe me përmasa 31 x 29 x 80 centimetra. Kjo e bën të lehtë lundrimin në hapësira të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit, doreza ergonomike dhe karroca e integruar ju lejojnë të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi të lehtë.

Zhytuni në komoditet dhe qëndrueshmëri me veçoritë e integruara:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36060-00005)
 • Lëshoni fuqinë e pastrimit prej 140 bar dhe largoni papastërtitë me shpejtësinë e shpërndarjes së ujit 450 l/h, ndërkohë që përdorni më pak ujë se modelet e krahasueshme
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi i ndalimit automatik për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Tubi i zorrës për ruajtje dhe shplodhje të lehtë
 • Rezervuari i integruar i detergjentit për thithje të drejtpërdrejtë – thjesht shtoni zgjidhjen tuaj të pastrimit miqësor ndaj mjedisit
 • Hapësira e magazinimit të aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe brenda mundësive
 • Komplet standard aksesorësh duke përfshirë turbo hans dhe pastrues oborri për detyra të ndryshme
 • I gjithanshëm për përdorim të shpeshtë, duke trajtuar papastërtitë e vazhdueshme në sipërfaqe të mesme si makina, motoçikleta, tarraca, mure dhe dysheme të jashtme

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj me një ndalesë për pajisjet e pastrimit premium dhe miqësore me mjedisin. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR PLANET 140 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme, veçoritë e gjithanshme dhe dizajnin e përshtatshëm, është mjeti i përsosur për të shpëtuar planetin duke arritur një botë të pastër me gaz rreth jush.

Mos prit më. Porositni LAVOR PLANET 140 sot dhe filloni një udhëtim pastrimi që është i mirë për shtëpinë dhe mjedisin tuaj!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer kuarci ISOMAT SUPERGRUND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË PËR FRYMËMARRJE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE PORTOKALLI
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE PORTOKALLI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash PRESTIGE 2K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES ELASTOMERIK PU HYBRID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO CBR

DILUENT NITRO CBR

Sold by Bojra Tirana
L300L1,300
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart