Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH 1400 W + AKSESORE

Add your review

L10,900

Gjatësia e zorrës: 5 m
Shpejtësia e rrjedhjes së ujit: 330 L/h
Fuqia e motorit 1400 W
Portable
Presioni maksimal: 130 Bar

L10,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH 1400 W + AKSESORE

LAVAZH 1400 W + AKSESORE

Gjatësia e zorrës: 5 m
Shpejtësia e rrjedhjes së ujit: 330 L/h
Fuqia e motorit 1400 W
Portable
Presioni maksimal: 130 Bar

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH 1400 W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Cimento për miksim me guraleca
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA DHE GOZHDE ACN50401
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka qeramike KERABOND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pigmente pluhuri për ngjyrosjen e llaçeve
LAVAZH 1400 W + AKSESORE
LAVAZH 1400 W + AKSESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart