Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak transparent poliuretani Bruck 460

L2,800L10,000

• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

SKU: N/A

L2,800L10,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak transparent poliuretani Bruck 460

Llak transparent poliuretani Bruck 460

Llak transparent poliuretani dy komponentësh me 60% shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si llak mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30 ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak transparent poliuretani Bruck 460

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak transparent poliuretani Bruck 460”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllake porcelani KERANET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Hidromat GO! Hydrochroma - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MASTERMIG 300-400 TELWIN

SALDATRICE MASTERMIG 300-400 TELWIN

Sold by Bojra Tirana
L240,000L259,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 2K epoksid për mikrocimento
Llak transparent poliuretani Bruck 460
Llak transparent poliuretani Bruck 460

L2,800L10,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart