Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA

L1,200

 • Cera Protettiva (wax/dyll mbrojtës) është pasta ideale për luçidimin dhe mbrojtjen e bojës, duke lënë një shtresë të hollë mbrojtëse në trupin e makinës e cila siguron një mbrojtje efektive kundër veprimit të agjentëve atmosferikë dhe rrezeve UV.
 • Komponenti lehtësisht gërryes e bën produktin ideal për makinat, boja e të cilave, jo më e re dhe e lëmuar, duhet të trajtohet për të eliminuar dëmtimet e vogla për shkak të rrugës dhe agjentëve atmosferikë.
 • Ajo reziston edhe pas shumë larjeve.

L1,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA

WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA

 • Cera Protettiva (wax/dyll mbrojtës) është pasta ideale për luçidimin dhe mbrojtjen e bojës, duke lënë një shtresë të hollë mbrojtëse në trupin e makinës e cila siguron një mbrojtje efektive kundër veprimit të agjentëve atmosferikë dhe rrezeve UV.
 • Komponenti lehtësisht gërryes e bën produktin ideal për makinat, boja e të cilave, jo më e re dhe e lëmuar, duhet të trajtohet për të eliminuar dëmtimet e vogla për shkak të rrugës dhe agjentëve atmosferikë.
 • Ajo reziston edhe pas shumë larjeve.

TIPARET TEKNIKE

 • Ngjyra e bardhë
 • Erë tipike

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Pastroni pluhurin dhe çdo mbetje tjetër me një pecetë pastrimi të butë dhe të lagur.
 • Duke marrë një sasi të vogël të produktit nga tubeti e aplikoni atë në një pecetë pambuku ose në një sfungjer luçidimi (rekomandohet.: SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI K2 APLICATOR PAD 4 – L710) dhe fërkojeni sipërfaqen duke kryer lëvizje rrethore për një kohë të gjatë derisa të shikoni që sipërfaqja është e lëmuar.
 • Hiqni mbetjet e produktit me një pecetë të re e të pastër.
 • Nëse e shikoni se është e nevojshme, përsëriteni trajtimin për të marrë një rezultat akoma më të mirë.
 • Produkti mund të përdoret gjithashtu me luçidues elektrik.
 • Pas luçidimit me luçidues elektrik duhet që të kryeni gjithmonë një luçidim përfundimtar me dorë.

PARALAJMËRIME

 • Mos e aplikoni në pjesë gome.
 • Mos e aplikoni direkt nën rrezet e diellit ose kur plastika është e mbinxehur.

RUAJTJA

 • Në paketim të pahapur, në temperaturë ambienti dhe larg rrezeve të diellit ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Kuti metalike
 • Sasia: 250 ml
Informacione produkti
IMMAGINE CODICE PRODOTTO/NOME EAN PZ
Cera protettiva 250 ml 8270 – Cera protettiva 250 ml 8002565082707 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONIKE PLANOCOLOR SLR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PLLAKASH MAPEI ADESILEX P9
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim MAPEFILL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR NINJA 120
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA
WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart