Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko Pllakash 3D FUGEN

Stuko me 2 komponent me 30 nuanca të gatshme, pa hollues, me bazë rezina epokside dhe inerte silicilike të holla.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko Pllakash 3D FUGEN

Stuko Pllakash 3D FUGEN

Stuko pllakash 2 komponente, me bazë epokside

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT
Stuko me 2 komponent me 30 nuanca të gatshme, pa hollues, me bazë rezina epokside dhe inerte silicilike të holla.
-Rezistente ndaj acideve, alkaleve, dhe pastruesve të fuqishëm, shumicës të holluesve organik gjithashtu dhe ndaj ujit të kloruar ose me kripë.
-Shfaq punueshmëri të shkëlqyer
-Ngjitshmëri të madhe në anët e fugës
-Plotësisht hidroizolues
-Nuk është përthithës, nuk lejon zvillimin e baktereve, pastrohet lehtësisht në bazë të përditshme, dhe është gjithashtu rezistent në kushtet e higjenës.
-Është e përshtatshme për gjerësi fugash 1 – 10 mm
-Sipërfaqja përfundimtare është absolutisht e lëmuar, si porcelani.
-Para ngurtësimit pastrohet lehtësisht me ujë të vakët.
-Klasifikohet në kategorinë RG2, sipas EN13888.

MËNYRA E PËRDORIMIT
1. Përgatitja e sipërfaqes
Largojmë nga fugat dhe sipërfaqja e granitëve ose mermerëve mbeturinat e mundshme të ngjitësit me bazë çimento dhe pluhurat.2. Aplikimi
Aplikimi bëhet me spatul gome, duke e hapur dhe duke e shtypur diagonalisht me fugat, pa lënë boshllëqe dhe prapambetje.

PAKETIMI
Kova plastike 3Kg (A+B)

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
24 muaj nëse ruhet në paketimin e vet origjinal të pahapur.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko Pllakash 3D FUGEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2500 W + AKSESORE
- 14%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vive Plastik

Vive Plastik

Sold by Bojra Tirana
L3,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË PËR FRYMËMARRJE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES VIVEFIX-PLUS VIVECHROM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI
PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart