Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML

L1,870

 • Zhduk mbetjet e bojës dhe gërvishtjet e vogla nga sipërfaqet e lyera.
 • Rikthen shkëlqimin e bojës së vjetër.
 • Gjithashtu është e përshtatshme për pjesët e fibrave të xhamit.
 • Përdoret me luçidues elektrik dhe me sfungjerët e duhur të luçidimit.
 • Duhet të përzihet mirë përpara përdorimit.

L1,870

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML

PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML

 • Zhduk mbetjet e bojës dhe gërvishtjet e vogla nga sipërfaqet e lyera.
 • Rikthen shkëlqimin e bojës së vjetër.
 • Gjithashtu është e përshtatshme për pjesët e fibrave të xhamit.
 • Përdoret me luçidues elektrik dhe me sfungjerët e duhur të luçidimit.
 • Duhet të përzihet mirë përpara përdorimit.
Informazioni di prodotto
IMMAGINE CODICE PRODOTTO/NOME EAN PZ
Pasta Abrasiva Leuca Fine 2000 ml 0805 – Pasta Abrasiva Leuca Fine 2000 ml 8002565008059 6
Pasta abrasiva leuca fine 500 ml 0804 – Pasta abrasiva leuca fine 500 ml 8002565008042 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent H1145

Katalit transparent H1145

Sold by Bojra Tirana
L1,600L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Plaster Primer
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento e bardhe dhe e imet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 1400W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Akrilike Fliesen Farbe F20
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart