Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135

Add your review

L21,500

FURY EXTRA 135

 • Kodi i produktit 36055-00061
 • Presioni maksimal (bar) 135
 • Shkalla e dërgesës l/h max 420 Fuqia e absorbuar (W) 1800
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 7.7
 • Dimensionet e produktit (cm) 25 x 22 h76​

L21,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135

Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135

Bojra Tirana: Çlironi Fury of Clean me larësin me presion të lartë LAVOR FURY EXTRA 135

Bojra Tirana prezanton Lavastoviljen me Presion të Lartë LAVOR FURY EXTRA 135, luftëtarin tuaj të pamëshirshëm kundër papastërtive dhe papastërtive. Ky central i prodhimit italian kombinon cilësinë e pakompromis me fuqinë e pandërprerë të pastrimit, duke transformuar edhe detyrat më të vështira në një fitore të shpejtë të kënaqshme.

Artizanati Italian, Performanca e Pastrimit në Nivel Fury

Përjetoni cilësinë superiore dhe inxhinierinë e përpiktë për të cilën njihet Italia. LAVOR FURY EXTRA 135 krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë çdo beteje pastrimi. Presioni i tij mbresëlënës maksimal prej 135 bar shpërthen nëpër papastërtitë dhe njollat si një forcë e natyrës, ndërsa motori i fuqishëm 1800 vat siguron një shpejtësi shpërndarjeje uji prej 420 litrash në orë për pastrim të shpejtë rrufe. Përgatituni për t’u thënë lamtumirë njollave kokëfortë dhe përshëndetje për sipërfaqet me gaz të lehtë.

Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135 Dizajn kompakt, manovrim i shkathët, ruajtje efikase

Pavarësisht fuqisë së tij të jashtëzakonshme, LAVOR FURY EXTRA 135 mbetet çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 7,7 kilogramë dhe me përmasa 25 x 22 x 76 centimetra. Kjo e bën të lehtë pushtimin e hapësirave të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit ju lejon të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi të ngjashme me luftëtarët.

Zhytuni në komoditet me armatimin e integruar:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36055-00061)
 • Lëshoni furinë e pastrimit me presion maksimal 135 bar
 • Largoni papastërtitë me një blic me një motor të fuqishëm 1800 vat dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 420 l/h
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi i ndalimit automatik për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Dorezë ergonomike për funksionim të rehatshëm dhe pa mundim
 • Hapësira e magazinimit të aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe brenda mundësive
 • Mbështjellës i përshtatshëm i zorrës për ruajtje dhe lëshim të lehtë
 • Komplet standard i aksesorëve duke përfshirë tel turbo, furçë rrotulluese për fuqi shtesë pastrimi dhe pastrues oborri për detyra të ndryshme

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj me një ndalesë për pajisjet e pastrimit premium. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR FURY EXTRA 135 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme, veçoritë e gjithanshme dhe ruajtjen e përshtatshme, është arma e përsosur për të mposhtur papastërtitë dhe papastërtitë me shpejtësi dhe efikasitet të pakrahasueshëm.

Mos prit më. Porositni LAVOR FURY EXTRA 135 sot dhe transformoni përvojën tuaj të pastrimit në një fitore të shpejtë dhe të kënaqshme!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W GALAXY 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR "PRIMER" PER HYPERDESMO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 32
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore EMTOP ECSW1853
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës montimi akrilik MONTAGEKIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135
Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart