Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO

L300L600

Përmban nanogrimca K2 speciale NANOTECH. Falë kësaj, largon lehtësisht edhe gërvishtjet më të vogla, llakun e gërryer, njollat e vajit, asfaltin dhe mbetjet e insekteve. Aplikohet lehtë dhe nuk kërkon shumë përpjekje gjatë lustrimit.

I jep llakut një shkëlqim pasqyre. Ideale për të gjitha llojet e llaqeve: akrilik, të metalizuar dhe perla. Pasta K2 Turbo ka PRODUKTIN ME CERTIFIKATË të lëshuar nga PZH në Varshavë.

PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO
SKU: N/A Tag:

L300L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO

PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO

Përshkrim
Pasta K2 TURBO është një lider absolut i shitjeve midis produkteve të mirëmbajtjes së llakut në Poloni. Produkti është modern dhe i testuar nga miliona klientë të kënaqur në 30 vende. Produkti është shpërblyer në panairet prestigjioze ndërkombëtare të shpikjeve dhe inovacioneve, duke përfshirë në Jena (Gjermani), Bruksel, (Belgjikë), Seul (Kore e Jugut).

Përmban nanogrimca K2 speciale NANOTECH. Falë kësaj, largon lehtësisht edhe gërvishtjet më të vogla, llakun e gërryer, njollat e vajit, asfaltin dhe mbetjet e insekteve. Aplikohet lehtë dhe nuk kërkon shumë përpjekje gjatë lustrimit.

I jep llakut një shkëlqim pasqyre. Ideale për të gjitha llojet e llaqeve: akrilik, të metalizuar dhe perla. Pasta K2 Turbo ka PRODUKTIN ME CERTIFIKATË të lëshuar nga PZH në Varshavë.

PËRDORIMI:
1. Lani dhe thani trupin e makinës.

2. Aplikoni një shtresë të hollë K2 TURBO me lëvizje rrethore me një leckë të butë.

3. Pas tharjes (30 sekonda), lustrojeni me një leckë të pastër dhe të butë.

Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

Videos: PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE ABRAZIVE K2 TURBO TEMPO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI I ZI
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI I ZI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL DYSHEMEJE ME NGROHJE NOVACOL SUPER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon temperature MAPESIL 300°C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 1400W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 32
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato CREATIVE PUTZ 1. 2. 3
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart