Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë akrilike Quartz Effect

Add your review

L2,600L6,900

• Aftësi të mira mbuluese
• Gjendet në 2 baza, W dhe D
• Rezistencë të lartë ndaj lagështisë
• Veti shumë të mira në punueshmëri
• Sipërfaqe kokrrizore me efekt kuartzi
• Aftësi të mira ngjitëse dhe kohë të shkurtër tharjeje

SKU: N/A Tag:

L2,600L6,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë akrilike Quartz Effect

Bojë akrilike Quartz Effect

Bojë akrilike e një cilësie të lartë, me rezistencë të lartë ndaj kushteve të ndryshme atmosferike me bazë emulsioni akrilik dhe përmbajtje rëre kuartzi të një cilësie dhe bardhësie të lartë

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aftësi të mira mbuluese
• Gjendet në 2 baza, W dhe D
• Rezistencë të lartë ndaj lagështisë
• Veti shumë të mira në punueshmëri
• Sipërfaqe kokrrizore me efekt kuartzi
• Aftësi të mira ngjitëse dhe kohë të shkurtër tharjeje

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e jashtëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë me bazë çimento, gëlqere, etj, çdo lloj ambienti të jashtëm, fasadë me grafiato, fino, stuko, etj, gjithashtu për lyerjen e sipërfaqeve të betonit të paratrajtuar me astar.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Në sipërfaqet e reja të betonit, rekomandohet të përdoret produkti së paku pasi kanë kaluar rreth 30-40 ditë.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë akrilike Quartz Effect

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë akrilike Quartz Effect”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH MAPEI ULTRACOLOR PLUS
BOJAK PLLAKASH MAPEI ULTRACOLOR PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç epoksid për dysheme MAPEFLOOR EP19
- 5%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L5,150.Çmimi i tanishëm është: L4,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARIKUES MULTIFUNKSIONAL DOCTOR CHARGE 50
Bojë akrilike Quartz Effect

L2,600L6,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart