Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Aspirator 1300W me depozite 30 lt

Add your review

L8,900

 • Pastrim i lagësht dhe i thatë
 • Tensioni: 220V-240V~50Hz
 • Fuqia hyrëse: 1300 W
 • Rrjedha e ajrit: 1,8 CBM / MIN
 • Presioni vakum: 18 KPa
 • Kabllo energjie: 1.8 m
 • Kapaciteti i pluhurit: 30L
 • Aksesorët e përfshirë: 1 copë zorrë fleksibël, 1 copë furçë dyshemeje, 1 copë tub plastik, 1 copë filtër shkumë
SKU: VC13301

L8,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Aspirator 1300W me depozite 30 lt

Aspirator 1300W me depozite 30 lt

 • Pastrim i lagësht dhe i thatë
 • Tensioni: 220V-240V~50Hz
 • Fuqia hyrëse: 1300 W
 • Rrjedha e ajrit: 1,8 CBM / MIN
 • Presioni vakum: 18 KPa
 • Kabllo energjie: 1.8 m
 • Kapaciteti i pluhurit: 30L
 • Aksesorët e përfshirë: 1 copë zorrë fleksibël, 1 copë furçë dyshemeje, 1 copë tub plastik, 1 copë filtër shkumë

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aspirator 1300W me depozite 30 lt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MIG-MAG TELMIG TELWIN

SALDATRICE MIG-MAG TELMIG TELWIN

Sold by Bojra Tirana
L13,900L79,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2500 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak për mikrocimento me strukturë nanomolekulare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muresh HAFT - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike Alpen Stabil

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,500
Aspirator 1300W me depozite 30 lt
Aspirator 1300W me depozite 30 lt
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart